Příspěvky uživatele - lubos25

Nože do sekaček - materiál, 16.5.2010
Kupujete aspon kalené ty šrouby? Bylo by to vhodné.
Itest, 15.5.2010
Tak proběhlo testování vertikulátoru a zahradních traktůrku. No musím Vás zklamat, Mauntfield nám vyhrál pouze vertikulátory a v traktorcích výhrál jen poměr cena/výkon. Takže Bééda totální propadák a nepomohlo mu ani to že v testu bylo napsáno že... celý příspěvek >
Podezřele nízké ceny v eshopu?, 14.5.2010
Jak mi to osoba zaplatí a rozbalí to a je problém tak to s ním vyřeším. Objednané něco jiného, či nějaký jiný problém. Ale nikdy se nestalo že by přišla cihla či šutr v balíku. To si už dneska nikdo nedovolí. V rajonu děláme i svozy na firmách které... celý příspěvek >
Podezřele nízké ceny v eshopu?, 12.5.2010
Jezdím u přepravní společnosti. Vozíme leccos. Abych vám pravdu řekl, mě zajimá jen jestli není požkozený obal. Jestli je poškozený obal tak to nechám zakaznika rozbalit ještě před převzetím, v tom problem nevidím. Ale zažil sem borce co po mě... celý příspěvek >
Sekačka na 300 m2, 5.5.2010
No to je k nerozeznání  :-)) Jak Fabie Junior a Suberb v plné palbě, taky se dělaj da se říct v jedné fabrice.
Sekačka na 300 m2, 4.5.2010
Dolmar PM 410, Solo 540X, ale jsou cenově trošku jinde. Kvalitnější budou sekačky s motorem Honda nebo Brigs, či nějakou čínu která je za hubičku. Ale ta nízká váha bude něčím asi vykoupena. Měl bych obavu že něco někde praskne. Stát se ale nemusí.
Olej pro sekačku 4T Honda, 4.5.2010
Nikdo nikdy neřešil olej třeba do Fiata 126. Lelo se tam co se dalo a tyto kompresory jezdí do dnes. A o nějaké plné syntetice se nikomu nikdy ani nezdálo.
Záběh nové motorové pily, 2.5.2010
Ze startu tak 1:25 a po cca 5 nádržích 1.50. Jak pila pojede dobře tak bych nedrbal, ale někteří výrobci mají doporučení víc oleje a jiní to mají v bohatosti směsi na karbecu.
Repase motoru jikov, 30.4.2010
Tak jak sme to dělali doma na pionýrech, válec na výbrus, sehnat 2jku píst a kruhy, čep a segrovky. Test stavu kliky poklepaním, ložiska a guvera. složit a jelo se. Víc oleje než obvykle a tradááááá
Využití benzinu Speciál 91, 28.4.2010
Nic není hned, kdyby ste do te směsi kápl trošku oleje nic by se nestalo.
Využití benzinu Speciál 91, 27.4.2010
Pravdu díš... Takové delphi vstřikovače, waw 20 jeden... do sekačky která má poloviční cenu než jeden vstřikovač z auta je jim to líto dát at se to nepoškodí a do auta ne...... Každému dle jeho přáni   
Využití benzinu Speciál 91, 27.4.2010
Tady mi nafta v životě nazamrzla akorát fritovací olej ve starém dieselu (no jo přišlo ranni mrazíky a já je nečekal) a benzín sme davali do starých pleček jak neměli kompres tak to líp chytalo.
Využití benzinu Speciál 91, 26.4.2010
Proč? Kolega to dával do staré sierry bez turbíny na zimu bo blbě startovala, neměla tlaky. Ale do dci? Cetanové číslo není v naftě jen tak ze srandy.
Využití benzinu Speciál 91, 26.4.2010
Speciál se prodává normálně, a mám pocit že to žádné zahradní mašině neublíží. Dvoutaktu to neublíží a na sekačte to klepání ventilu neudělá. Takový kompresní poměr to nemá a 4 oktany ma sekačce nic neřeší.
Kolísavé otáčky motorové sekačky, 25.4.2010
Zkusit novou svíčku, vypucovat karbec a filtr. Pak bych se asi pokoušel do toho šťourat dal.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika