Příspěvky uživatele - lubos25

Sekačka husgvarna při startování kope, 6.6.2010
A omlouvám se, máš pravdu. Předstih. odtrh je na kladivkach. Se už dneska nevede.
Sekačka husgvarna při startování kope, 6.6.2010
Tohle dělávají mašiny když mají rozdrbaný odtrh. Jestli se nestřihl klínek na magnetu nebo posunulo zapalko
Pomoc s výběrem malého traktoru, 5.6.2010
Takže CE i traktor?
Pomoc s výběrem malého traktoru, 5.6.2010
No zajimalo by mě když mám A B C E ale chybí mi T. Co teda můžu. Bo kvuli T dělat celé papíry znova se mi opravdu nechce.
Sekačka s pojistkou, 3.6.2010
Já měl na sakačce nůž chycený na unašeči jedním šrouben na středu a dva hlinikové koliky. Pojistka jak noha sice a kliku sem rovnal taky. Nůž byl dotažený tak nějak šul nul aby nevyletěl. Střihlo to oba koliky a z kliky byl rohlík. Takže sumasumarum... celý příspěvek >
MTD, 29.5.2010
Jestli svíčka dává slabou jiskru, tak nemusí dávát pod tlakem. Je to nejčastější závada a nejsnáze zjistitelná, nejlevnější. Zkusit se to muže a druhá svíčka do foroty se neztratí pokud to nebude ono. Pak ta směs. A zbytek je na servis.
MTD, 29.5.2010
Pokud je svíčka mokrá tak bych šel po eletrice, ale může to být i karbec. Přívod paliva. Bud není co zapálit nebo není čím...  Zkusil ste novou svíčku?
MTD, 26.5.2010
Tak zkusit svíčku, nemusí házet pod tlakem.
MTD, 25.5.2010
Svíčka je suchá či mokrá?
MTD, 25.5.2010
Háže svíčka jiskru? Je suchá či mokrá po pokusu startnout? Má kompres? Je tam startovací šnura?
MTD, 24.5.2010
Může to být karburátor, svíčka, směs... Cokoli.
Sekání mokré trávy, 17.5.2010
Tak hlavně že to šlape. To já zase rád že zapnu počitač, víc nezvládnu  :-))
Demontáž klikovky za sekačky, 17.5.2010
Jako kluci jsme rozebirali pionýry na koleně, pak všechny možné Jawky. Kdo se bojí nesmí do lesa. PS. šrouby se dotahují pul otačky před utržením, jen to chce trochu cviku
Demontáž klikovky za sekačky, 17.5.2010
Jsem motor rozdělaval už 2krát na GGp sv 150. Chronologie je taková že motor odstrojit a potřeba bude stahovák na setrvák. Pak motor rozpůlit, povolit ojnici a klika ven. Nic neprodupat a pamatovat jak to složit. Kliku mi vyrovnak kolega na lisu a na... celý příspěvek >
Stiga Turbo 50 S, 17.5.2010
Když se pustí rukojet chcípaku tak chcípne. Je to kvuli bezpečnosti. ale jsou borci so stačí trochu izolepy a sekačka může běžet třeba týden vkuse.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika