Příspěvky uživatele - lubos25

Lepsia hobby retazova pila, 29.7.2010
Mam Solo a mohu doporučit 642 či 643ip, Mám tu 643 a dostala už hodně pokouřit a drži. Je to prní farm v jejich kategorii.
Prosim o pomoc pri vybere mot. pily, 26.7.2010
To že ti z teho valí olej i na volnoběh není chyba. Jen je to pila vyrobená podle norem kdy lidi ještě lezli po stromech a nemá system nazvaný okomatic. (napsal bych to správně ale nejde mi přehlasované o  ) To znamená že olej jde i na... celý příspěvek >
Honda, nebo BS? Poradíte?, 22.7.2010
NO je to prodejna v české vsi, paní prodavá stihl, probrali jsme to dosti důsledně. Máte pravdu, zaleží na obsluze, ale i na servisu. Můžou a nemusí, viz mautfield.
Honda nebo BS?, 22.7.2010
No nevím sic který motor je lepší ale bavíl sem se s paní která prodává ZT a že honda má problém s uznávaní reklamací.
Výfuk na Alko FRS 4125, 10.7.2010
Kdy ste ji kupoval v roce 2008? Záruka už neplatí? At se stará prodejce.
Ake su motorove pily Oleo-Mac?, 6.7.2010
Tak to byl teda smysluplný příspěvek, který celé diskuzi dal korunu a tímto příspěvkem bych diskuzi uzamkl a ukončil.
Ake su motorove pily Oleo-Mac?, 6.7.2010
Tak kluci, dělámé už si asi čtvrtý víkend dřevo na topení. Samovýroba, takové to pižlání s kminkama o pruměrech kolem 30cm, záleží jak se na co narazí. Já mam solo 643ip kámoš maca 410e myslím. Je jasné že každá liška chválí svuj ocas, ale solo... celý příspěvek >
Alko, 26.6.2010
Tohle je rozumné, 1:40 ničeho nezkazíte a použiváte kvalitní olej API TC.
Co se starým namíchaným benzinem?, 26.6.2010
Commonrail vstřikovače to nemaj rády. Já mam v nissanu dci, vstřikovače delphi a stojí dvacku jeden...
Co se starým namíchaným benzinem?, 26.6.2010
Ha je to tu zas. V autokelly tě budou mít rádi, ale to je fuk. Zaleží kolik ho máš a kolik ho tak nějak spotřebuješ. Ale smíchat s čerstvým a do sekačky nebo do auta to dolít pukud máš benzínové a není tsfi.
Křovinořez Sharks SH 43, 23.6.2010
Vozivám toto nářadí jako sběrná služba. Vozí se toho mraky. ale i mraky se vezlo zpátky odesilateli. Posudek nechám na Vás. Jinači zkušenost bohužel nemám.
Alko, 23.6.2010
API TA je základní specifikace. Myslím že i M2t splnuje TB ale ruku do ohně bych za to nedal. Myslím že tento olej vhodný není.
Benz. rot. sekačka na zahradu 850m?, 21.6.2010
Zaleží jak často to budete sekat. Ale v prvéřadě bych to vzal křovákem s nožem a pak až sekačkou. Ale kterou buh sud. Duležitý je značkový motor a zbytek bych řekl je už na jedno brdo.
Solo nebo echo, 19.6.2010
Nojo ale furt nemá kuličky!!! Měl sem ho pujčený, ale 111. Byla výborná.
Solo nebo echo, 19.6.2010
Solo je BMW.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika