Příspěvky uživatele - lubos25

Stačí křovinořez Solo 109 B nebo něco silnějšího?, 25.4.2010
Jestli Vám ta 109 vyhovuje servisem a prodejcem, tak na ten plácek bude gut. A ten hecht není až tak zlý ale nesmí se pokazit...
Zmeniť otáčky vyžínača stihl, 25.4.2010
Ale psal ste změnit faze, což u benzinu moc nejde. Stare Jawky dvepade chytly sem tam zpětný chod když byly rozeštelované na předstihu a umělo se to.
Zmeniť otáčky vyžínača stihl, 24.4.2010
sic tu mašinu neznám, ale podle netu je to benzin?!?  Benzín je pravotočivý...
Rozdiel v olejoch, 22.4.2010
Jak to nestartnete tak propláchnutí je zbytečné. Výlívá se teplý olej, je řidččí potom a vezme bordel z motoru.
Zahradní postřikovač, 21.4.2010
solo v tomhle ja asi fakt lepší než třeba hecht...
Jakou sekacku k baraku na cca 600 m2, 20.4.2010
bez pojezdu je to takový "zdravější" pohyb  
Jakou sekacku k baraku na cca 600 m2, 20.4.2010
Podle mě benzin je lepší. U eletriky mě vždy štval kabel. Stačila by nějaká bez pojezdu, benzinovka. Motor honda nebo brigs a kolečka na ložiskach. Té udržby není zas až tolik potřeba.
Castor CP 422S By Zenoah či Dolmar ps 420, 13.4.2010
643ip mám druhým rokem, měla dvě závady zaviněné výrobcem, pérko na spojce a ocelový pásek na brzdě, asi nějaký turek měl špatný den. Pak jedná brutalní zavada zaviněná moji blbostí. Asi sem jí přidřel mojí vinou. Výměna komplet pístu a spol.... celý příspěvek >
Zahradní traktor - přidřené ložisko v řemenicích, 6.4.2010
Ložisko a voda je smrt. Můžou tam byt gufera nebo zadělané ložisko je to jedno. A už ho nikdy nikdo nedá do kupy. Výměna v normálním obchodě, dle čísla koupit, ve specializovaném obchodě na sekačky příjde na balík, gufero a vyměnit. Jemně... celý příspěvek >
Castrol 4T do BS, 4.4.2010
Jestli je specifikace stejná je to ůplně jedno. Dejte si flašky vedle sebe a přečtěte si co je psáno vzadu.
Kosačka - automatická regulácia výkonu, 4.3.2010
no je tam na otačky zajíc, želva a něco mezi tím. a ta regulace se snaží udržet nastavené otačky. Pak to jde dolatit na tom táhle co přidava plyn na karbecu a regulatorem co se machá v oleji.
Kosačka - automatická regulácia výkonu, 4.3.2010
Jdou nastavit otáčky manualně a pak si sekačka umí sama přidat plyn třeba při vjezdu do vysoké travy a motor se začne dusit, tak si přida na plynu a zamezí zdechnutí.
Briggs stratton 450, 3.3.2010
Za 0,6l oleje do sekačky sem platil tolik že jsem měl málem litr plné syntetiky. Přitom je to obyčejný minerál sae 30.
Motor Slavia diesel 1válec vzduch, 3.3.2010
No jestli kouří modře, tak bere olej. Bilý kouř tak tryska či čerpadlo a černý v tahu tak moc nafty.
Pila Solo - koupit či nekoupit?, 20.2.2010
Mám 643ip, už to bude skoro 2 roky. Minulý rok mi kleklo perko na spojce, v záruce bez problému do tydne vyměněno. Pila už udělala dvě samovýroby v lese na topení na celou zimu a nějaké to pižlání kolem baraku. Možná bych snesl výkonější, ale zatím... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika