GCV 160 - otázka



lubos25 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (108) - 48.252 (?)
30.7.2010 5:34

NO axiální vule moc normální není. Záleží jaká je, ale mám pocit že Vám prodejce řekne že je to normální a nic se nestane. Bude mu zhnilo rozdělat motor a narvat tam omezovací podložky.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
skodovak - (19) - 64.251 (?), 29.7.2010 20:18, zobrazeno: 9183x

Dobrý den chtěl jsem se zeptal zda je na tomto motoru normální pohyb klikové hřídele nahoru a dolu (svysle vůči normální poloze sekačky) díky

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 127.109 (?), 29.7.2010 21:03
Axiální vůle jsou většinou normální, ale jen do limitů opotřebení. Na některých motorech jsou vymezovací podložky, většinou na vysokootáčkových. Tyto axiální vůle jsou nutné pro bezporuchový chod, pokud to konstrukce motoru vyžaduje. Je to např. u pouzder, jehlových ložiscích na klikovce.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
skodovak - (19) - 64.251 (?), 29.7.2010 21:08

Je to rok stará Stiga turbo combi 53 S/Honda GCV 160,dnes při čištění mě to celkem překvapilo, na můj vkus bych si troufl říci že je to celkem dost... Posledních pár hodin i tak divně Vybruje..   Chci se ujistit abych případně neříkal při reklamaci nějaké nesmysly mám dosti nepříjemného prodejce...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 127.109 (?), 29.7.2010 21:18
Vibrace jsou způsobeny buď nožem, unašečem, v krajním případě nevyváženou po nárazu klikovkou. Zdánlivě se mohou vibrace zvýšit nižšími otáčkami.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
skodovak - (19) - 64.251 (?), 29.7.2010 21:26

u mě připadají v ůvahu buď ten nůž, pokud teda mountfield prodává křivé nože..(nechci povídat hlouposti z neznalosti, ale vyvážený by snad měl být) a nebo ty otáčky pokud si motor po zajetí sedl a malinko se to pozměnilo přijde mi malinko slabší, vadí i celkem nízká tráva pokud je hustší..Náraz žádný nezažila na to si dávám pozor a většinou nesekám na první polohu ale výš..

Celkem mě poslední dobou nějak přijde že to není ono... mám před 1.prohlídkou tak chci být trochu připraven..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 126.127 (?), 29.7.2010 21:35
Chápu, jen nevím, kdy bude lepší se o tom zmínit, jestli před, nebo po. Asi zda vůbec podle toho, jak prohlídka dopadne.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
skodovak - (19) - 64.251 (?), 29.7.2010 21:39

a to je to co já právě taky nevím... kor když dneska je pro každého vše v pořádku i když není..Každopádně mě to celkem štve, začátek byl super, ale teď je to opravdu podprůměr... no asi mi neni moc co jak poradit.Každopádně vám Moc děkuji za ochotu

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 157.179 (?), 29.7.2010 22:17

Je-li to skutečně podprůměr, tak reklamujte, protože s tím stejně nebudete spokojen. Velká vůle po roce provozu u Hondy není obvyklá.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
skodovak - (19) - 64.251 (?), 30.7.2010 0:19

Jak říkám, v porovnání se začátkem a dle toho na co jsem byl od předchozích sekaček naučen je to divné a podprůměrné... Dle mě nevýkonná, vybrující,nechytá jako dříve a po přidání plynu či nastartování začudí černě, v jakémkoli teplotním rozsahu... sytič samozřejmě nepočítá olej měním více než by bylo potřeba, filtr čistím rovněž téměř každé sekání, benzín je kvalitní... Hold musím vyrukovat na prodejce ať se stará..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
lubos25 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (108) - 48.252 (?), 30.7.2010 5:34

NO axiální vule moc normální není. Záleží jaká je, ale mám pocit že Vám prodejce řekne že je to normální a nic se nestane. Bude mu zhnilo rozdělat motor a narvat tam omezovací podložky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika