Příspěvky uživatele - janislava

Tulipány v truhlíku, 26.11.2009
Dobrý den, zdravím zahradkáře. Chtěla bych se zeptat jestli někdo z vás má dobré či špatné zkušenosti s pěstováním tulipánu v truhlíku.Ráda bych svůj balkon vyzdobila již na jaře a hlavně miluju tulipány ale na zahradě není pro ně místo, tam kde bych... celý příspěvek >
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 5.6.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, posílám svoje letošní surfinky a jeden milionek. zatím moc převisů nemají ale to nevadí kvetou jedna radost!
Stromkové růže, 25.5.2009
Děkuji, s těmi narozeninami máte právdu, a skvělou paměť. Ostříhám ji jak jen to půjde, dala jsem ji ted na to skoro nejteplejší místo na zahradě, aby na ni svítilo hodně sluníčka a hnojím ji. Chuděrka moje. Jestli přežije tak mi ani nebude vadit... celý příspěvek >
Stromkové růže, 22.5.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, mé dvě stromkové růže sužují dva problémy. První jsou černé "objekty" na listech. Foto viz níže! Nevím co se z toho vyklube. Dŕuhý problém je moje loňská krásně rozkvetlá žlutá růžička. Prvně jsem si myslela, že nepřežila zimu, ale pak... celý příspěvek >
Bílá černá skvrnitost, 22.5.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, připojuji fotku!
"Bílá" černá skvrnitost, 20.5.2009
Zdravím pěstitelky a pěstitele, moje dvě stromkové růže přežily zimu, jedna lépe a druhá se asi jen tak nevzpamatuje, ale co už. Ta která přežila dobře mě ale trápí. Objevily se na ní skvrny bílé, vypadá to stejně jako černá skvrnitost ale je... celý příspěvek >
Co se hodi k muskatum, 29.4.2009
Dobrý den, zkuste bílé lobelky, mají krásné drobné květy a minulý rok jsem je měla krásně košaté bez jakékoliv péče, samozřejmě kromě zalévání a hnojení.
Jak na mšice?, 28.4.2009
Dobrýn, já jsem měla zelené mšice na růžích minulý rok a jediné co mě pomohlo, že jsem poctivě ty mršky každý den sbírala a zabíjela. Žádný postřik ani voda mi nepomohla, takže má rada zní, prostě sbírat a sbírat. Dělal jsem to tak asi týden a pak... celý příspěvek >
Oželit květy?, 20.4.2009
Děkuji, s tím hnojením ještě nevím, dala jsem je do substrátu kde je hnojivo na 6 týdnů a nevím jestli mám ještě dál přihnojovat.
Oželit květy?, 20.4.2009
Zdravím Vás všechn při pondělku, včera jsem zjistila že moje malé surfinky, které jsem zasadila minulý týden mi již nasazují květy. Ale přitom ještě vůbec neporostly, o nějaký převisech ani nemluvě. napadlo mě jestli nemám první květy uštípnout a... celý příspěvek >
Fazole becovky, 20.4.2009
Tak jsem včera zasadila ty becoky. Krásně mi vyklíčily. Sice mi jich vyklíčilo víc než se mi pomalu vlezlo do truhlíku ale nacpala jsem je tam skoro všechny. Jelikož to mám jen na okrasu na balkon tak mi nevadí že to bude až moc husté. Jsem zvědavá... celý příspěvek >
Zaštipování, 17.4.2009
Děkuji moc. Já jsem právě nevěděla jestli to mám uštipnout celé nebo jen část. A ten uštipnutý mi taky bude růst dál i když ho uštipnu? a co ty millionky? taky uštipovat? díky
Zaštipování, 17.4.2009
Dobrý den, letos jsem opět nasadila balkonovky do truhlíku. Mám 6 truhlíků surfinek a 1 millionek. Můžete mi prosím technicky a detailně popsat zaštipování surfinek? snažím se o to ale nevím jestli to dělám dobře. Nerada bych rostlinky připravila o... celý příspěvek >
Fazole becovky, 10.4.2009
Jsou to velkoodrudové fazole, u nás U Frýdku-Místku se tomu říká becoky. Plody jsou velké 3-4x víc jak normální fazole. Bohužel neporadím kde koupit rostlinky ale jinak můžete občas narazit v normálních obchodech emzi luštěninami na tyto velké... celý příspěvek >
Hnojení, 10.4.2009
Děkuji, ještě dneska je holky pohnojím, ať se pomějou. 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika