Příspěvky uživatele - janislava

Fazole becovky, 10.4.2009
děkuji, když porostou výše tak je jednoduše ostříhám. Díky ještě jednou a přeji Hezké Velikonoce
Fazole becovky, 10.4.2009
Dobrý den, chci se zeptat jestli z kterýkoliv fazolí co mám doma ve spíži se dají pěstovat další fazole na balkoně. Nejde mi tak ani o vypěstování dalších fazolí jako o okrasu na balkoně. Nechávám je ted naklíčit v misce. Jsou to fazole-zvané... celý příspěvek >
Hnojení, 10.4.2009
Dobrý den, jelikož jsem začátečník v pěstování růží tak Vám možná můj dotaz bude připadat srandovní. Už jste začali hnojit růže? nebo mám počkat až sluníčko vytáhne všechny pupeny a lístky a teprve potom rostlince pomoci? Nebo ji už můžu teď na... celý příspěvek >
Smůla na růžích, 9.4.2009
Tak to jsem si oddychla. Děkuji moc. I Vám Pěkné Velikonoce
Smůla na růžích, 8.4.2009
Dobrý den, ty kapky se tvoří hned pod řezem, nejsou hned na ploškách ale těsně pod nimi. Jsem v tomhle začátečník takže vůbec nevím co to znamená.
smůla na růžích, 6.4.2009
Dobrý den, tak jsem minulý týden ostříhala svou stromkovou růži, několik dní poté mi začala "plakat". Na několika místech se vytvořily kapky připomínající smůlu na stromech, tmavě hnědé průsvitné. Nevím co to je a jestli to mám... celý příspěvek >
Počasí a letničky, 18.9.2008
když nechceš odpovídat k tématu tak neodpovídej vůbec
pocasi, 18.9.2008
preji krasný den všem pěstitelům, tak jsem se dívala na ty svoje surfinky a lobelky na balkone a asi uz nadesel jejich cas udelat papa. co vy na to? jak dlouho nechavate tyto rostlinky na balkone. ono nejde jen o pocasi ale jelikoz na balkone se da... celý příspěvek >
zeleny mix rostlin, 13.6.2008 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím Vás, odborníky, mohli by jste mi pomoct určit rostlinky, které jsem si koupila domů? V obchodě bylo pouze napsáno zelený mix rostlin ale bez určení druhu. Moc se mi kytičky líbí a chtěla bych se o ně starat jak se má. Děkuji moc
čištění lobelek, 10.6.2008
Chtěla bych poradit, mám na balkoně bílé lobelky, z malých chabých rostlinek se staly nádherné košaté květiny s jemnými kvítky. A právě o květy jde. Jsem naučená obírat odkvetlé květy ale u lobelek s tím mám problém protože nejdou tak lehce odstranit... celý příspěvek >
a zase ta housenka, 10.6.2008
Dobrý den, včera jsem ke svému zděšení přišla na to že moji růži ožírají housenky, tentokrá jsou dlouhé i 2 cm a sežraly mi již hodně listů, včera jsem všechny ožrané listy odstranila a mám ted holou růži s obrovskými květy. ODkud se housenky berou?... celý příspěvek >
chlubím se, 3.6.2008 Obsahuje fotku
tak tohle jsou mé růže na kmínku, první rok, krása, snad to přežije všechny ty housenky a skvrnitosti. Doufám že i Vám se takhle daří
housenka, 2.6.2008
já mám vážně štěstí, pěstuji růže na kmínku prvním rokem, už jsem porazila černou skvrnitost, padlí už taky mizí a včera se mi promenádovala na růží housenka, nekontrolovala jsem růži asi dva dny kvůli nemoci a ta housenka malinká asi 5-7 milimetrů... celý příspěvek >
mravenci na růži, 22.5.2008 Obsahuje fotku
Ty deště asi fakt pomohly, i když už by mohlo přestat. Ani mravenci ani mšice, zatím teda. Máte pravdu naštěstí jich není tak moc ale jelikož mám růže poprvé tak se bojím všeho. Posílám foto rozkvetlé růže, menší, ta nemá ani skvrnitost ani mšice. Je... celý příspěvek >
million bells - hnědé listy, 20.5.2008
tak to vypadá že mi asi ten bell uschne nebo já nevím, zalívám přiměřeně a slunce mu přece nevadí. ostatní bells se zatím drží dobře tak uvidíme
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika