Příspěvky uživatele - janislava

kdo pozná květinu, 10.5.2008
no vidím že návštěvníků je hodně ale zatím nikdo nic nepoznal? no snad do té doby než mi někdo prozradí co to je za květinu tak jí nijak neuškodím.
kdo pozná květinu, 10.5.2008
takuž jsem na to přišla 
kdo pozná květinu, 10.5.2008 Obsahuje fotku
dobrý den, dostala jsem květinu, voní jako jasmín ale při porovnání to není jasmín pravý, rostě velmi košatě, ted má tak 30 cm na výšku, velké složené květy podobné růžím. Květy jsou bílé na začátku a pak zežloutnou, listy tmavě zelené. Jaká by to... celý příspěvek >
růže na kmínku, 2.5.2008
Ještě jedna otázka. Koupila jsem si Baycor 25WP, mám jen aplikovat preventivně nebo až se objeví problémy? Děkuji
růže na kmínku, 2.5.2008
Ó Lili, děkuji moc za všechny rady. Tento dotaz jsem psala v pondělí a ve čtvrtek jsem dostala na narozeniny hned 2 růže na kmínku, jedna je dost vysoká a košatější, druhá menší a taková zaoblená. Určitě je nechám v květináči abych je mohla... celý příspěvek >
růže na kmínku, 28.4.2008
Dobrý den, objevila jsem nedávno v Obi bílou růži na kmínku, moc se mi zalíbila ale nevím jestli ji zvládnu pěstovat, všichni mě straší že jsou růže hrozně náročné a náladové. Máte někdo zkušenosti s takovýmto pěstováním? Určitě bych ji nedávala... celý příspěvek >
jak ostříhat, 28.4.2008
Dobrý den, na zahradě máme 2 vzrostlé několik (mnoho) let staré slivky, minulý rok nám daly krásné velké plody, bohužel velké procento z nich opadalo. Nemají žádnou péči. Asi by nejspíš potřebovaly prostříhat, hodně malý větviček roste... celý příspěvek >
co na tulipány, 28.4.2008
S maceškami mám špatnou zkušenost, měla jsem je naseté do nízkého květináče ale tam mi vůbec nevzešly ale na další rok byly rozesety různě po záhoně, tak nevím jestli to vyzobali ptáci a sem tam jim upadlo nebo jak, ale děkuji za příspěvěk.
co na tulipány, 28.4.2008
Děkuji za odpověď. A to je mám vyset přímo na záhon nebo první do truhlíku a pak přesadit? Mám na to ted ještě čas nebo už je pozdě? Díky
co na tulipány, 28.4.2008
Dobrý den, vykvetly mi krásně bílé tulipány, moje nejoblíbenější květiny, ale chtěla bych od Vás poradit co a jak mám vysadit na tulipány až odkvetou a uschnou? budu tam mít docela kus prázdného místa. Je to na jižní stranu takže plno slunce celý... celý příspěvek >
Letničky pohromadě, 21.4.2008
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli máte někdo kladné zkušenosti s pěstování více druhů letniček v jednom truhlíku, nakoupila jsem různé druhy a zkombinovala dohromady, např. pelargonie se surfiniemi, lobelku s tumbelkou, a ještě million bells.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika