Příspěvky uživatele - janislava

mravenci na růži, 20.5.2008
no já je asi zatím budu odstraňovat mechanicky protože jich není moc ale jestli se rozšíří tak budu muset zasáhnout jinak. děkuji za všechny tipy, ještě musím odstranit ty mravence a je to. už mám nakoupené million bells a zasadím je pod růži, snad... celý příspěvek >
mravenci na růži, 20.5.2008
Dobrý den, tak jsou tam ty sviňky malé zelené s křidélkama, ráno jsem našla dvě, bohužel jsem neměla čas tak se na to podívám ještě odpoledne. ach jo. co mám proti ním dělat? ten Baycor-nevím jestli je to přesný název jim nedělá zle? růži jsem už... celý příspěvek >
mravenci na růži, 19.5.2008
Dobrý den, mám růži na kmínku, lezou mi po ni mravenci, ne moc ale občas se jich pár vyskytne. Mohou být pro růži nějak nebezpeční nebo si s nimi nemám lámat hlavu? díky
popínavka na balkon, 19.5.2008
aha děkuji to znamená že máte ten břečtan na balkoně celý rok?nezrmzne nebo ho na pozdní podzim ostříháte a dáte třeba do skleníku či garáže?a děkuji za zajímavý nápad, ted už je na to asi pozdě ale zkusím břečtan nasadit příští rok a uvidím.snad mi... celý příspěvek >
popínavka na balkon, 18.5.2008
děkuji. koupila jsem semínka nějakých popínavých letniček, které mají vyrůst do 200cm, tak jsem zvědavá, raději chvíli počkám než začnu vyrábět oporu po které se budou pnout, člověk nikdy neví.
popínavka na balkon, 16.5.2008
DObrý den, chtěla bych si dát na balkon k zídce asi 80cm široké nějakou popínavou květinku do truhlíku, jaké máte typy a zkušenosti?balkon je na jižní stranu takže sluníčko od rána do pozdního odpoledne.Chtěla bych nějakou která rychle roste a má... celý příspěvek >
růže na kmínku v nádobě - podsadba, 15.5.2008
dobrý den, tak jsem koupila ty lobelky ale asi jsem prohloupila, koupila jsem rostlinku za 15kč a asi se mi to vymstilo, myslela jsem že se zvednou a trochu se probudí ale zatím nic, dám jim ještě týden a asi zajdu koupit nové, větší, bohatší,... celý příspěvek >
svahovky, 14.5.2008
svahovky, jsou dle mého pojetí, betonové "tvárnice", duté, které se dávají na svah, do nich se sype hlína a pěstují se tam rostlinky a květinky.
thumbelia, 14.5.2008
tak jsem si špatně přečetla jméno, je to tumbelina odruda petunek
million bells - hnědé listy, 14.5.2008
Dobrý den, včera ráno jsem zalévala tak jakokaždé ráno své truhlíky. Když jsem je šla po práci zkontrolovat tak jeden rostlinka million bells změnila totálně barvu listů ze zelených na hnědé? je to sluncem nebo je to normální? poraďte prosím nerada... celý příspěvek >
svahovky, 13.5.2008
Dobrý den, potřebovala bych poradit jaké rostliny se hodí zasadit do tzv. svahovek, dutých betonových "tvárnic" které se používají na zahradě jako zpevnění svahů či při tvorbě svahů. Chtěla bych tam dát kvetoucí i nekvetoucí rostliny, nejlépe trvalky... celý příspěvek >
thumbelia, 13.5.2008
Dobrý den, máte prosím někdo zkušenosti s pěstováním Thumbelie? je to moc hezká rostlinka a proto bych ji chtěla pěstovat, mám zatím jednu v truhlíku tak bych chtěla nějaké rady a zkušenosti. Děkuji
nerostou, 12.5.2008
Děkuji za rady. Asi mi vážně nezbyde nic jiného než čekat. Tak snad to vyjde. Mám už několik rozkvetlých million bells tak jsem spokojená. Dám je tento týden už na balkon, protože to počasí je vážně skvělé. Přeji hodně zdaru všem ostatním
Trumpetky, 10.5.2008
Dobrý den, Vaše trumpetky jsem našla v katalogu firmy Starkl. Takže si zajděte na jejich www stránky, je to i v češtině a určitě by tam měl být návod na pěstování. Přeji hodně zdaru
nerostou, 10.5.2008
Dobrý den před víc jak měsícem jsem zasadila balkonovky, už je mám 3 týdny venku, krásně na ně svítí sluníčko, mám je otočené tak jak budou poté na balkoně. Trápí mě, že se ještě balkonovky nijak nezahustily, nevytvořily košaté rostliny, některé z... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika