Oželit květy?



janislava - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (56) - 29.75 (?) 
20.4.2009 9:15, zobrazeno: 4598x

Zdravím Vás všechn při pondělku,

včera jsem zjistila že moje malé surfinky, které jsem zasadila minulý týden mi již nasazují květy. Ale přitom ještě vůbec neporostly, o nějaký převisech ani nemluvě. napadlo mě jestli nemám první květy uštípnout a nechat květinku, aby se koncetrovala na růst ne na květ. a až bude narostla tak ji nechat kvést? Co myslíte? Když třeba začne kvést tak veškerou energii dá na květy ale neporostou?

Co poradíte? Samozřejmě je mi líto uštípnout květy, ale raději budu mít krásné, husté, dlouhé rostlinky s květy až v červnu než malou rostlinku s květy.

Díky moc

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
host - 144.60 (?), 20.4.2009 10:12

Zdravím, podle mé zkušenosti se nemusíte vyštipovat první květy, ale hnojte KRISTALON START.Takto kvetou a budou hodně dlouhé.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
janislava - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (56) - 29.75 (?), 20.4.2009 10:40

Děkuji, s tím hnojením ještě nevím, dala jsem je do substrátu kde je hnojivo na 6 týdnů a nevím jestli mám ještě dál přihnojovat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Iconka - (11) - 80.249 (?), 20.4.2009 11:12

Ja som prve puky obtrhala, trosku som ich pozastipovala a uz mi pekne kvitnu a su huste.Neboj sa ich obtrhat, rychlo dorastaju.Ak si sadila do noveho substratu, tak aspon 14 dne nehnoj nicim, poda ma dost zivin. Zuzana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika