Příspěvky uživatele - 47.123

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bubnova sekacka jikov, 10.2.2010
Ano, servis v Praze funguje. Ja jezdim (pro dily) do Hodkovicek. Maji tam dilnu i prodejnu. Urcite jsou i dalsi moznosti. Tusim, ze servis byl i v arealu Holesovicke trznice. PKod
Bubnova sekacka jikov, 8.2.2010
pokud se pri startovani "zasekava", mohlo by to byt zapaleni pred uvrati... Takze ja to hadam na klasickou zavadu techto 2T motoru - ustrizeny klinek mezi klikovou hrideli a setrvacnikem resp. rotorem magneta. Pro potvrzeni je nutne... celý příspěvek >
Problém s motorem Jikov 1453 Iskra, 23.7.2009
Volnobeh bezi normalne?
Nádrž na benzín, 23.7.2009
Tyhle plasty se obtizne lepi. Obzvlas, pokud v nadrzi byl benzin s olejem. Doporucuji zavarit. Idealne vzit pajecku s regulaci teploty na cca 250°C (pujde to i tou bez regulace, jen je potreba davat vetsi pozor) a tou tu dirku... celý příspěvek >
Kolísání otáček u Motoru jikov, 23.7.2009
Take me napadlo zapalovani jako mozny zdroj problemu. Ale asi by bylo podle charakteristickeho zvuku poznat, jestli jde o zavadu v regulaci, nebo "vynechavanim". Konecne pokud ma tazatel druhy motor, muze se pokusit nektere komponenty... celý příspěvek >
Očkování Broskvoní, 17.7.2009
Já už se taky těším, mám nové pěkné podnože. Ale rád bych zkusil odrůdy, které ještě nemám. Nevíte, kde se dají sehnat rouby Envoy, Favorita Moretini nebo Harko?
Správný výběr, 17.7.2009
Proč se nemá používat stromový balzám? Vždyť je snad na to určen. Děkuji za info. Boža.
Podzimní výsev mrkve, 28.5.2009
Dobrý den, i já jsem vyzkoušela naset mrken na podzim, aby byla brzy na jaře čerstvá.Ale moc dobře to nedopadlo.Z 80% začala druhý rok růst do květu, kořen zdřevnatěl, takže bala nepoužitelná.Myslela jsem si, že musí být nějaké specielní semeno, ale... celý příspěvek >
Čím mazat převodovku na BDR 700?, 27.4.2009
Jeste odkazy a radeji samostatne: kouknete se na definice BOD SKÁPNUTÍ, PLASTICKÉ MAZIVO ci PENETRACE napr. do slovniku na strankach madiol.cz. Popis PM je napr. tady.
Čím mazat převodovku na BDR 700?, 27.4.2009
No nevadi, nemusime se shodnout hned. normovani PM podle penetrace NLGI (napr. "00") nema s bodem skapnuti (neco jako "bod tani") mnoho spolecneho. S doporucenim maziva zrejme souhlasite a na to byl puvodni... celý příspěvek >
Motor křovinořezu, 16.3.2009
short = zkrat a ne preruseni. zapalovaci civka ma dve vinuti, jedno je vysokonapetove (sekundarni) ke svicce (maly proud / velke napeti). Protoze neni technicky snadne toto vedeni ovladat vypinacem, ovlada se obvod prostrednictvim... celý příspěvek >
BDR 700, 24.2.2009
S timto nazorem se take nemuzu uplne ztotoznit. Podle me zkusenosti je vykon 2T motoru Jikov u BDR 700 na seceni dostatecny. Pokud sekacka stiha pokladat poseceny material pod prevodovku, neni o vykon nouze. Motor bezi na otackove... celý příspěvek >
BDR 700, 24.2.2009
Nastaveni polohy nozu posunem bubnu po remenu je zbytecna prace. Remen vlivem nerovnomernosti prenasenych sil na nahonu bubnu prokluzuje ruzne a buden se drive ci pozdeji pootoci i do nevhodne polohy. Vyrobce mijeni nozu vyresil tak, ze kazdy z... celý příspěvek >
BDR 700, 12.2.2009
Dovolim si pridat par svych nazoru... Ze zacatku jsem si na sekani pujcoval Pantera (je zde o nem take vlakno). Po case jsem si chtel poridit svuj stroj. Nechal jsem se presvedcit sirokym zaberem a koupil jsem temer nepouzivanou BDR700 z druhe ruky... celý příspěvek >
Motorová pila Berlan, 8.1.2009
 Ale byla to jiste vyhodna koupě... :) Co na tom, ze je vyrobek "nepouzitelny"? Vzdyt ani sam prodejce nevi co prodava. parametry ktere uvadi pri prodeji se samozřejmě liši s udaji v navodu a ty se pochopitelne liši od reality. Videl... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika