Bubnova sekacka jikov



host - 47.123 (?)
8.2.2010 7:35

pokud se pri startovani "zasekava", mohlo by to byt zapaleni pred uvrati...

Takze ja to hadam na klasickou zavadu techto 2T motoru - ustrizeny klinek mezi klikovou hrideli a setrvacnikem resp. rotorem magneta.

Pro potvrzeni je nutne zkontrolovat  "predstih" zapalovani. Toto tema se tu jiz nekolikrat probiralo. Prohlednete archiv pomoci vyhledavani.

Pokud jste sikovny, nemusi byt skoda nijak vysoka. Klinek samotny stoji desetikorunu. Potreba je vsak pripravek, stahovak rotoru za cca 200,-.

PKod

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2   
host - 201.228 (?), 4.2.2010 17:14, zobrazeno: 15444x
Potřeboval bych poradit jak jsem již psal mam dvou bubnovku motor jikov rok 93.Jednou jsem ji pujcil a od te doby nefunguje. A to tak, že když ji chci tu šnuru natahnout tak to jde steška a to kolecko se nechce roztacet zasekava jse.Svička je v poradku jestli neni treba zadrenej motor nebo elektrika opravdu nevim musim to nekam dat byla fakt dobra chci, aby zas fungovala.
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 195.74 (?), 4.2.2010 19:53
Aká je tá sekačka? BDR700+2takt?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
jirilan - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (802) - 38.17 (?), 4.2.2010 20:55

Zkuste protočit s vyjmutou svíčkou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 201.228 (?), 5.2.2010 17:49
To jsem skoušel pootočit svíčkou a nic. Jeto bdr tušim 700 rok vyrob 93 papiry bohužel od ni nemam.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 195.74 (?), 5.2.2010 20:36
Aký olej použivaš va akom pomere? Kolko motohodiny má motor?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 16.12 (?), 7.2.2010 14:46

Dobrý den jestli je motor zadřený zjistíte pohledem do válce po demontáži výfuku. Nepíšete jestli se při startování pootáčejí bubny.Při potáčení může jít o poruchu odstředivé spojky která nepracuje a zvedá odpor při startování  .Nebo jsou volná ložiska na klice a setrvačník drhne o karter nebo o zapalování. Na stránkách Motor JIKOV najdete servis ve vašem okolí

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 47.123 (?), 8.2.2010 7:35

pokud se pri startovani "zasekava", mohlo by to byt zapaleni pred uvrati...

Takze ja to hadam na klasickou zavadu techto 2T motoru - ustrizeny klinek mezi klikovou hrideli a setrvacnikem resp. rotorem magneta.

Pro potvrzeni je nutne zkontrolovat  "predstih" zapalovani. Toto tema se tu jiz nekolikrat probiralo. Prohlednete archiv pomoci vyhledavani.

Pokud jste sikovny, nemusi byt skoda nijak vysoka. Klinek samotny stoji desetikorunu. Potreba je vsak pripravek, stahovak rotoru za cca 200,-.

PKod

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 201.228 (?), 9.2.2010 18:53
Dobrý den.Předem děkuji za radu.Při startování jse nerostoči bubny ono totiž nejde jak jsem prva psal natáhnout šnurou a seká se.Skoušel jsem to bez svíčky to lehce šlo, ale stále nic jen to v tom bublalo a nic.Jedině mě potom napádá jak už, zde někdo psal vyndat mot jednotku a někam to odvézt.Nevim jestli v Praze funguje servis.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 47.123 (?), 10.2.2010 8:11

Ano, servis v Praze funguje. Ja jezdim (pro dily) do Hodkovicek. Maji tam dilnu i prodejnu. Urcite jsou i dalsi moznosti. Tusim, ze servis byl i v arealu Holesovicke trznice.

PKod

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 201.228 (?), 10.2.2010 17:28
To by bylo fajn.Ješte lepši jestli je servis v Benesove nebo Trebon abych to mel s chalupy pri ruce.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika