Příspěvky uživatele - 47.123

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
kompresor olejovy nabo bezolejovy, 3.11.2008
Kompresor z Plusu nedoporucujete, ale kuprikladu ja s nim problem namam (cca 500 motohodin). Menil jste olej po prvnich par hodinach (netusim presny pocet hodin) jak je v navodu? Znam par lidi, kteri komresor zadreli, ale ani olej vymeneny... celý příspěvek >
Motor jikov, 13.10.2008
Mate spravne nastavene zapalovani? Neni opotrebeny kontakt zapalovani. Mohl by to byt maly odtrh, ale take klidne spatna zapalovaci civka. Take muze byt nekde poruseny VN kablik. Predpokladem spravne funkce je take dobre pripravena smes v... celý příspěvek >
Motor jikov, 8.10.2008
Nedotyka se pruzina regulacni klapky nejakych dilu v okoli? Nezadrhava se klapka karburatoru nebo mech. regulacni klapky?
Jak zprovoznit úplně nový dvoutakt?, 8.10.2008
Pane Radku, je pekne, ze pisete komentare temer ke vsemu. Chtelo by to ale trochu premyslet nad nazory ostatnich. Za zkomoleni oznaceni oleju Mogul se omlouvam, moje chyba. Olej pro dvoutaktni motory ma plnit dve hlavni ulohy. Prvni je mazani... celý příspěvek >
Nastaveni predstihu na Vari DMJ-315, 24.9.2008
tema motor Jikov?
Výběr bubnové sekačky, 19.9.2008
72.183: dekuji za reakci. Vazim si Vaseho nazoru podlozeneho zkusenosti. Tech 2500 hodin a urceni profi je udaj vyrobce. To, jestli tento probeh opravdu vydrzi, nebo jestli tento probeh spada do profi tridy, neposoudim primo. Opravdu profi stroj... celý příspěvek >
Výběr bubnové sekačky, 19.9.2008
Jirka Suchý: No kdyz uz je toto tema o bubnovkach tak srovnani. Mel jsem pujceneho pantera (Dakr RZS 70) s motorem Briggs&Stratton Intek Pro 65. Nyni mam BDR-700 s motorem Jikov 1453. Tentyz pozemek jsem sekal s panterem i s... celý příspěvek >
Výběr bubnové sekačky, 18.9.2008
"zivotnost" motoru jikov je podle vyrobce 2500 hodin. Tedy profi kategorie.  Odpovida to shodou nahod vasi uvaze 7hodin/100dni/3roky.Ovsem po techto nabehanych hodinach udelate generalku za den a cca 4000,-. Motor mate zase... celý příspěvek >
Motor jikov, 4.9.2008
digitalni merak je pro tohle lepsi. A pokud mozno s "krokodyly", aby se nemusely drzet hroty . Misto mereni odporu je vhodnejsi merit indukcnost, ale to bezny merak nezvlada. Jako pomoc pro meraky, ktere neumi merit tak male odpory... celý příspěvek >
Motor jikov, 4.9.2008
Jeste doplnim, ze merenim tim ohmetrem a hloubkomerem se da predstih zkontrolovat i bez demontaze horni casti motoru. otacet klikou lze v tomto pripade od spojky. Takze i kontrola u sestaveneho motoru je jednoducha. Petr Koder
Motor jikov, 4.9.2008
Na predstih jsem se tu take ptal, odpoved tu je max 14 dni stara. Hodnoty pro rozepnuti kontaktu: 0,3 odtrh a 3mm pred horni uvrati. Ja to nastavoval pri sundanem krycim plechu a nadrzi. Magneto musi byt jiz nasazene a zajistene. Vsechny ukony... celý příspěvek >
Motor jikov, 3.9.2008
Spis nez mazivo je konus nejak poskozen a plochy na sebe nesedi. V takovem pripade se v provozu nerovnost "vymacka" a spojeni povoli. Klinek je pouze zajisteni polohy. Sily ma prenaset treni v kuzelovem spoji. Pokud silu prenasi... celý příspěvek >
Motor jikov, 19.8.2008
Dobry den vsem, Mam par dotazu kolem nastaveni predstihu. Vlastnim motorovou jednotku 1453 a ta nejde nastartovat. Pri pokusu o start obcas s dobehem streli do vyfuku nebo sani. Motor ale nema snahu roztocit se. Zapalovani funguje jak ma a palivo je... celý příspěvek >
ohnuta oska na kosacke, 15.8.2008
v akcich byva tahle sekacka za 5000kc i s pojezdem, samotny motor se da koupit na aukru novy za cca 2500kc. Sam srovnejte, na kolik prijde cena dilu a cena prace pri oprave. Posudte to ve spojeni s nejistym vysledkem (napr. tekouci gufero u... celý příspěvek >
Jak mazat křovinořez, 8.8.2008
Petr H.: podle toho posledniho popisu jste prevodku nemohl poskodit. Naopak je pravdepodobne, ze pri prvnim vyzkouseni jiz puvodni mazivo vyteklo a proto jste mel duvod jej doplnovat. Pokud navic melo prebytecne mazivo pri doplnovani moznost odtekat... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika