Příspěvky uživatele - 186.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Napadená lilie, 9.6.2008 Obsahuje fotku
Na jedné z lilií se mi objevily tyto hnědé skvrny - listy jsou měkké, vypadá to jako když hnije ovoce. Co se stalo, co to je? Všechny ostatní lilie jsou zdravé a v pořádku... Jak mohlo poškození vzniknout? Mám lilii zlikvidovat, aby popř. nenakazila... celý příspěvek >
Fuksie, 9.6.2008
Pokud se stane, že poupata opadávají, problém je v zálivce, která je buď nedostatečná nebo naopak příliš hojná. Další možnou příčinou je nedostatek světla anebo náhlá změna, se kterou se rostlina nedokáže vypořádat (přenesení nebo otočení květináče).... celý příspěvek >
zasychání phloxů, 9.6.2008
Zkuste trsy rozdělit, dát jim novou zeminu a rozsadit. Prý to straší floxy dělají, příští rok by měly být pěkné. Já jsem loni dostala taky odkopek docela nevzhledné odspodu usychající floxy a letos z ní mám pěkný hustý a zelený trsík, který... celý příspěvek >
Hledík vyšší, 6.6.2008
Vysela jsem si na jaře hledíky, mám je v zadních partiích záhonů - mají být až 90 cm vysoké. Zatím to však vypadá, že jsou spíše "plazivé". Nevíte, čím to může být, že se mi ohýbají, ačkoliv již některé začínají kvést?
Mladé rododendrony - kdy pokvetou?, 5.6.2008
Obrním se trpělivostí. Naštěstí mám několik azalek a jeded starý rododendron, ty určitě pokvetou spolehlivě. Miky
bougenvilea, 5.6.2008
Děkuji. Koupila jsem ji už rozkvetlou, moc rozvtvěvená není, je vcelku malá. Tak já na ní něco zkusím. Miky
bougenvilea, 4.6.2008
Děkuji za rady, ale přesto jsem se nedozvěděla to podstatné. Je nutno bugenvileu zaštipovat, aby se více větvila, nebo to není nutné?
kroucená vrba - černání vysazených větviček, 3.6.2008
Musíte si znovu udělat řízky a zkusit to znovu. Ačkoliv lidé tvrdí, že vrba je plevel, já takové zkušenosti nemám. Dostala jsem asi 4 proutky kroucené vrby, chtěla jsem si je nechat zakořenit a zasadit. Zakořenily tři, zasadila jsem je do kvěětináče,... celý příspěvek >
bougenvilea, 3.6.2008
Koupila jsem si bougenvileu. Nyní jí začínají usychat okrasné listeny a začíná přirůstat. Mám jí zaštipovat vrcholky, aby se více větvila, nebo není třeba? Bude se větvit sama? Děkuji za rady. Miky
zásilková zahradnictví, 27.5.2008
No já nevím. Sice jsem tu uváděla, že jsem od Lukon Glads dostala pěkné cibule lilií - svatá pravda - ale lezou mi z nich takové nítě :-(. Zatímco od Basíka jsou lilie evidentně silnější a budou mít i více květů - od Lukonů většinou tak jeden...... celý příspěvek >
Angínovník čínský, 27.5.2008
Díky - tak já zkusím ještě držet - snad to nepustím  Miky
Angínovník čínský, 23.5.2008
Za jak dlouho vám ta semena vyklíčila? Už je mám v kelímku skoro 14 dní a kde nic tu nic... :-(Chtěla jsem je ještě do podzimu trošku napěstovat a hodit na záhon...
proč neyvrašily cibulky?, 22.5.2008
Zkuste ještě vydržet! Já jsem je také v dubnu sázela do záhonu a teprve teď začínají vylézat - potřebují nějaký ten čásek na zakořenění a přeci jen byla taky dlouho zima... Jinak když jsem netrpělivá, tak zkusím trošku odhrábnout země a... celý příspěvek >
Vadnutí Phloxů (kobercových), 14.5.2008
Poslední dobou je opravdu teplo. Jsou-li Vaše floxy na sluníčku, zaléváte dostatečně? Jinak tohle se stává spíše u starších rostlin, to je potom lépe je rozdělením omladit...
Mladé rododendrony - kdy pokvetou?, 14.5.2008
Jeden z nich je Yakushimanum Daniela - hustý stěesnaný růst do 1 m, druhý je zakrslý do max. 0,5 m (jméno si nepamatuji)
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika