Příspěvky uživatele - 186.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
stálezelený nižší keř, 16.4.2008
Co takhle zkusit zakrslý rododendron nebo japonskou azalku? Miky
Mandloň, 15.4.2008
Dobrý den, chtěla bych si pořídit do zahrádky mandloň trojlaločnou. Nevím o nic než to, co jsem načetla v knize o zahradě - tedy že trpívá spálou a že se velmi urputně odnožuje. Máte někdo zkušenosti s tímto keříkem? Dá se sehnat běžně v... celý příspěvek >
Koniklec, 15.4.2008
Já ho mám na normálním rabátku v normální půdě, a daří s mu. Řekla bych, že bude nejspíš nenáročný :-) Ale určitě bude chtít sluníčko. Miky
Kdy sázet jiřiny?, 15.4.2008
Já jsem je letos oproti loňsku vysadila už teď. Zjistila jsem, že jsou všechny již narašené, tak co s nimi. Ztaím ještě nevylezly na povrch, až se tak stane, mohu je na noc přikrývat květináčem... Pokud se mi to osvědčí, budu to tak praktikovat... celý příspěvek >
bledule - nekvetou, 15.4.2008
A jsou vzhledově stejné jako ty bledule, co kvetou na jaře? Já tedy zkusím ještě vydržet... M.
Hledám pěstitele lilií, 14.4.2008
Zkoušel/la jste martagon.cz? Tuhle jsem se tam, kochala, fotek lilií tam jsou mraky... Miky
Bazalka určitě ne, 13.4.2008
Listy mi připomínají trávničku, ale ty květy mě matou... Miky
Fíkus - hnědnutí a opadávání listů, 13.4.2008
Dobrý den, to je naprosto běžný jev. Fikusy totiž chtějí spíše chlad. Já mám jeden obrovský v obýváku už asi 7 let, vždycky mi opadá, obraší, opadá, obraší,... A jeden panašovaný v podkroví v koupelně - zatím to tam neobýváme, je tam chladněji,... celý příspěvek >
bledule - nekvetou, 13.4.2008
Na podzim 06 jsem zakoupila a zasadila holandské bledule. Když loni na jaře nekvetly, řekla jsem si, že třeba potřebují zesílit. Ale když mi nekvetou ani letos, tak v tom bude asi něco jiného. Čert aby to spral. Poraďte, máte nějaké zkušenosti s... celý příspěvek >
rajčata - rady pro začátečníky, 1.4.2008
Dobrý den Veroniko, pokud mohu jako zaátečník mírně pokročilý radit, pokud máte opravdu ošklivou půdu na zahrádce, zkuste pěstovat rajčata v pytlích nebo velkých nádobách. My jsme to tak loni také udělali a výnosy byly uspokojivé. Letos to budeme... celý příspěvek >
Rajče Diana, 1.4.2008
Dobrý den, letos si poprvé sama zkusím pěstoat rajčátka ze semen - jedním druhem je DIANA - keříčkové rajče pro přímý konzum. Máte někdo zkušenosti s touto odrůdou? Děkuji, Miky
Jsou krokusy jedovaté?, 30.3.2008 Obsahuje fotku
Ano, konečně nám dala paní Zima vale... :-)
kniphofie - strihat listy?, 19.3.2008
Mám knifofii teprve třetím rokem, ale vůbec jsem ji nestříhala. Její listy jsou přece zelené i přes zimu, na jaře pak uhynou a mezitím vyraší nové. Stačí ty uschlé odstranit a je to. Alespoň podle mého... Miky
Máte zkušenosti s Zahrada-online.cz, Lucon Bulbs, Basik, atd?, 18.3.2008
Pana Basíka mohu 100% doporučit, internetový obchod od soboty opět otevřen.
zásilková zahradnictví, 18.3.2008
U pana Basíka objednávám již třetím rokem, k záměně rostliny došlo pouze jednou. Kvalita sazenic, cibulí i hlíz je vždy 100%, baleno velmi pěkně a s popisem. Několikrát jsem si po uzavření objednávky ještě na něco vzpomněla a vždy mi to ochotně... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika