Příspěvky uživatele - 186.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
lilie královská, 18.3.2008
Dobrý den, mám objednanou lilii královskou a její bílou variantu. Máte někdo zkušenosti s pěstováním této odrůdy? Jakou polohu a půdu vyžadují, jak vysoké si jou? Děkuji všem za radu, Miky
gloxinie - uhnívají nebo co, 18.3.2008
Gloxinie mám už asi 10 let. Nijak extra se o ně nestarám, ale zásadně zalévám do misky, nikdy svrchu. Podle mých zkušeností chtějí spíše více než méně vody i hnojiva - ovšem později, až když jim naroste několik velkých listů. Tipovala bych, že... celý příspěvek >
Lilie - hnojení, 13.3.2008
Děkuji Karlosi za příspěvek. Loni jsem hnojila Cereritem (měla jsem jenom asijské hybridy a AO, LA hybridy), na podzim jsem nově zakoupila pár Orientpetů). Orientální hybridy si letos poprvé vyzkouším v nádobách, nemám odvahu je vysadit na... celý příspěvek >
Gladiolus butterfly - motýlkovité, 11.3.2008
Dobrý den, chtěla bych letos zkusit pěstovat motýlkovité mečíky - jsou jen 70 cm vysoké, neměly by se tedy tak snadno lámat (aspoň doufám). Nemám však na záhoně místo, chci si je dát do nádoby. Jaký druh nádoby bych měla použít? Spíše klasický... celý příspěvek >
Lilie - hnojení, 11.3.2008
Dobrý den, začala jsem pěstovat lilie a na podzim jsem si nakoupila pěkných pár kousků cibulí. Letos bych jich měla mít celý velký záhon. Chci poprosit zkušené liliáře o radu - jak hnojíte? Před pár dny jsem koupila granulovaný hnůj a všechny záhony... celý příspěvek >
Lukon Glads, 28.2.2008
Dobrý den, Lukon Glads mohu doporučit pouze na cibule lilií. Jinak je to děs a bída. Na podzim jsem objednávala několik host a okrasných trav a trvalek a bylo to k uzoufání. Mrňavé, chcíplé, některé ulité, jiné zase uschlé, příšerné. Hostu za 120... celý příspěvek >
Petunie ze semínek, 25.2.2008
Milá Marie, děkuji moc za radu. Jinak k té "práci", pro mě je to jeden z mála způsobů k odreagování, takže to běháníčko okolo nezapočítávám :-) Beru to jako výborný způsob relaxace. M.
Kdo mi poradí?, 25.2.2008
Já bych se připojila s notoricky známými převislými muškáty. Mám okna na J, JZ a Z a i když jsem občas lempl :-) a nechce se mi zalévat, vždy přežily a vydržely... Miky
Petunie ze semínek, 25.2.2008
Dobrý den, prosím o radu. Máte někdo zkušenosti s pěstováním petunií ze semínek? Musí se pikýrovat a přesazovat, nebo je mohu vysít přímo do truhlíku? Myslíte, že budou rostliny lepší než ze zakoupených sazenic nebo to vyjde na stejno? Děkuji všem... celý příspěvek >
Magnolie - kvete na jaře i v srpnu, 12.8.2007
Před pár dny jsem byla na Červené Lhotě. K mému údivu jsem tam uviděla vzrostlou magnolii obsypanou květy i poupaty.... To bude určitě globálním oteplováním :-)))) Miky
Lilie-výstava, 4.7.2007
Chystám se v pátek na výstavu lilií do Rakovníka pořádanou klubem Martagon. Neví někdo znalejší, zda se na výstavě také prodávají cibule pro podzimní výsadbu? Miky
kultivar - zakrslý smrček, 2.7.2007
Nechci říkat nějaké bludy, ale zrovna jsme kupovali v zahradnictví zakrslý smrčíček a zahradnice říkala, že kdyby nám začal zevnitř hnědnout a schnout, že ho máme shora řádně prolévat studenou vodou, že bývají napadáni sviluškami... Tak nevím :-(... celý příspěvek >
pivoňky - zaschlá poupata, 21.6.2007
Mně se stalo totéž, i když jsem dostala odkopek brzy na jaře. Lezli mi po poupatech mravenci, mohli je sáním nějak poškodit? Jinak mateční rostlina kvetla jako blázen, i s mravenci....
jiřinky ze semen, 3.6.2007
V březnu jsem si vysela jiřinky ze semen, jsou již pěkně narostlé a kvetou. Máte někdo zkušenosti s přezimováním takto mladých hlíz? Potřebují jiné zacházení než starší rostliny? Děkuji za tipy! Miky
Liliochvostec (Eremurus robustus), 25.4.2007
Růžici listů, ne květů, samozřejmě :-)
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika