Příspěvky uživatele - 186.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Okrásné dýničky, 11.8.2008
Pěstuji si okrasné dýničky. Některé jsou již 10 cm a více velké, jiné jsou ještě miminka. Jak poznám, že jsou ty větší "zralé" na utržení? Pomůžu tím menším plodům, aby rychleji dorostly? Mám je prvním rokem a tak tápu. Děkuji všem za rady!... celý příspěvek >
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 5.8.2008
Mirku, ty surfinie jsou fakt nádherné. Na jakou stranu máte okna? Já mám surfínky jen na západním okně - slunce asi tak od tří-čtyř hodin, a přesto je zalévám určitě 3-4x více než muškáty na oknech jižních... S liliemi nic moc nevymýšlím, zasadila... celý příspěvek >
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 5.8.2008
Letos mám Jiřky v květináči prvním rokem, jinak jsem je měla na záhoně. Konkrétně tahle je totiž o něco větší než klasické nízké jiřiny a ostatní na zácloně mi clonila, tak jsem to letos zkusila jinak. Jde to v pohodě, hodně hnojím... celý příspěvek >
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 4.8.2008 Obsahuje fotku
Ještě přidám jiřinu a lilijky. Miky
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 2.8.2008
Ještě nevím, jestli je ze země vyndám, ale nejspíš asi ne. Bude to jednodušší. Jenom jim uberu část vrchní zeminy a na jaře ji doplním novou. A na zimu je strčím do garáže. Začínají rozkvétat světlé, až budou v plném květu, přidám obrázek pro... celý příspěvek >
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 2.8.2008 Obsahuje fotku
Tyhle petúnky jsem si vypěstovala ze semínek - poprvé. Nevěřila jsem, že z toho něco bude... A takhle mile mě překvapily - holky jedny šikovný :-)))). Lilijky v květináči mám také prvním rokem, a nezklamaly. Na jaře příští rok určitě přibudou další... celý příspěvek >
Lilie - množení bruty, 28.7.2008
Získala jsem od známých několik malinkých pacibulek z turbánkovité oranžové lilie. Jak s nimi naložit, abych se také dočkala kvetoucích lilií? Stačí vysadit na záhon a vydržet, dokud nebudou dostatečně staré a nepokvetou? Nebo předpěstovávat na extra... celý příspěvek >
Jiřina reaguje na slunce/teplo, 6.7.2008
Mám takový zajímavý problém. Na záhoně mám vedle sebe vysazeno 6 nízkých jiřin. Pouze jedna z nich však reaguje na teplo tak, že jako uvadne, k večeru se pak zase vzpamatuje. Zkoušela jsem okolo ní zarochat, jeslti nemá třeba škůdce, ale nic jsem... celý příspěvek >
Lilie se nedaří, 1.7.2008
Dobrý den, nejsem liliář, ale letos e mi s nimi taky něco děje. Kdosi mi tu poradil, že se jedná o fusarium. Před dvěma dny jsem stříkala fungicidem, uvidím, co bude dál. Za týden až dva budu postřik opakovat. Moje lilie  měla ze začátku hnědé... celý příspěvek >
liliochvostec, 23.6.2008
liliochvostec i knifofia mi kvetou právě teď, současně. Knifofia je tedy mírně řečeno rozrůstavá, eremurus naopak. Mám ho v trvalkovém záhoně vedle podzimních hvězdnic, a protože už mu listy začínají zasychat, nikterak se s ničím neutlačuje... A až... celý příspěvek >
třapatka - rudbekie - echinacea, 17.6.2008
Vůbec jsem se s nimi nepárala, měly asi tak odhadem 4 listy. Zasadila jsem je normálně na záhon mezi ostatní kytky, ty se během léta rozrostly a trochu těm novým sazeničkám dělaly "střechu nad hlavou". Chytly se všechny, do jedné. Vůbec... celý příspěvek >
Nemocné denivky, 17.6.2008
Ve starších diskusích jsem tady na zahradě našla tyto příspěvky. Snad vám pomohou. Autorům příspěvkům se omlouvám za kopírování, ale když na příspěvek nikdo nereagoval... tak jsem to prostě okopčila.  Miky Včera jsem psal, že se jedná o škůdce:... celý příspěvek >
třapatka - rudbekie - echinacea, 13.6.2008
Echinaceu jsem si vypěstovala sama ze semen. Loni v květnu jsem drobné sazeničky vysadila na záhon, až jsem koukala, jak vitální to je rostlina, a letos mi pokvetou. Chápu snahu mít co nejrychleji osázené záhony - také jsem to tak cítila - ovšem... celý příspěvek >
Clematis, 11.6.2008
Nemůže to být náhlé vadnutí plaménků? Mně takhle loni jeden zcela "odkráčel". Miky
Napadená lilie, 9.6.2008
Ano, napadená je pouze nejhořejší část lilie, většina je OK.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika