Příspěvky uživatele - 229.90

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neznámá pokojovka, 17.12.2008
Paní Danielo, já mám přes léto Plectranthus s vůní či smradem venku v truhlíku, ale doma mám už léta také ten bez vůně, asi jich je opravdu povícero. L.T.
Neznámá pokojovka, 17.12.2008
Myslím, že ta úplně nahoře bude nějaký druh molice Plectranthus, ale nevím jaký, je jich víc. L.T.
Neznámá pokojovka, 17.12.2008
Dodrý den, měla jsem ji doma taky, je to Pelargonium graveolens. L.T.
Prosím o název této rostliny, 27.11.2008
No a nešlo by ji seříznout a ten vršek znovu zapíchnout do hlíny, rostliny tohoto typu většinou zakoření a rostou dál, akorát bych to udělala až na jaře. L.T.
Tropicke rostliny ze semen, 27.11.2008
Najděte si na netu osiva, tam je toho dost, je to vždy u každé rostliny popsané.
Prosím o název této rostliny, 27.11.2008
Ony existují i kompaktní formy, pěstují se z nich bonsaje, ale když se podíváte na větvičky s listy, vypadá to dost podobně. Třeba zrovna tahle kytka neměla ideální podmínky a vyčouhla se. Mně to teda jako dracena nepřipadá (samozřejmě vzrůstem ano,... celý příspěvek >
O jakou chorobu se jedná? Hledík, růže, libeček, 10.11.2008
Děkuji za radu, zapátrám, sice se mi do té chemie moc nechce, ale co se dá dělat. L.T.
O jakou chorobu se jedná?, 7.11.2008
Dobrý den, potřebovala bych poradit. Na spodní straně listů hledíků a růží se mi letos objevil nějaký poprašek tmavě hnědé až černé barvy, ve formě teček, když na něj sáhnete, je to suché a ruce jsou jak od kakaa. Hledíky najednou začaly uvadat a... celý příspěvek >
Clematis, 6.11.2008
Asi bych to moc nedělala, mně se po přesazení nevzpamatoval, jsou to už 3 roky a přežívá jen tak tak.
Phalaenopsis - jak ustřihnout stvol?, 5.11.2008
To ano, jsem ráda, že se vždycky zvrávorá, ale nerozumím, tomu, že někdo má krásný trs listů a mně tam vždycky narostou tak 4 nebo 5 a zase odpadnou.
Phalaenopsis - jak ustřihnout stvol?, 4.11.2008
Dobrý den, musím se také přidat, už jsem tady ohledně těchto kytiček přečetla hodně, ale asi jsem unikát, ptotože, to, co dělá tahle kytka mně, jsem tady ještě nečetla. Nevím, co dělám špatně, ale mně každý rok vykvete, květ vydrží hodně dlouho, ale... celý příspěvek >
barvení sušených květin, 4.11.2008
Dobrý den, myslíte, že by bylo možné použít barvy na barvení velikonočních vajíček?
pampová tráva - dotaz, 3.11.2008
Dobrý den, někde jsem četla, že záleží i na sazenicích, že když se jedná o oddělenou z mateční kvetoucí rostliny tak kvete, ale vysetá ze semínek prý ne, tak nevím, jestli to má nějakou logiku.
proč mi nekvete, 3.11.2008
Já ho měla 10 let a nikdy nekvetl, přitom byl dost velký, až mi kamarád poradil, dát jej hned po zmrzlých ven někam do stínu a nechat ho tam až do konce září, dokud nehrozí mrazíky, po přenesení domů s ním už nesmíte pohybovat, dejte jej... celý příspěvek >
Rostliny v ložnici, 16.10.2008
Pokud tam teda nemáte oleandr, ten může některým lidem vadit a difenbachii bych si tam asi taky nedala.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika