Příspěvky uživatele - 229.90

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ruj vlasatá, 25.6.2008
Dobrý den, mám na zahradě Ruj vlasatou, každý rok kvete, ale po odkvětu se na ní neudělají  " vlasy ", ale odvetlé květy opadají. Nevíte někdo, co jí chybí? Díky.
povinnosti vlastníků pozemků, 24.6.2008
Máme vedle naší zahrady pozemek o který se jeho majitel nestará.Už dva roky to nevysekl, je to divočina. Nahlásili jsme to na radnici, oni si podle pozemku najdou majitele, písemně ho upozorní a když to nedá do daného data do pořádku, tak to vyseče... celý příspěvek >
krátkověké trvalky, 24.6.2008
Já tam nechávám pár odkvetlých květů, vypadají semínka a obnovuje se to samo. Ještě pokaždé podělím známé a sousedy.
Co to je za stromek?, 23.6.2008 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím nevíte někdo, co je tohle za stromek, dostala jsem jej před dvěma roky od známého, prý je ze Španělska. Nenašla jsem ho v žádné knížce, ale viděla jsem větší stromky v květináčích na zámku ve Vranově nad Dyjí.
uštípané vršky rostlin, 23.6.2008
Mám ten stejný problém, uštípaná poupata růží a kytky v truhlících, myslím, že to jsou ptáci.
Zakládání živého plotu - ale z čeho?, 20.6.2008
My máme živý plot 200m z habrů a je super, listí se na něm drží i v zimě, vypadá to moc dobře a je nenáročný.
Digitalis a slepice?, 19.6.2008
Myslím si, že zvířata jsou chytřejší než my, ví, kterou rostlinu ano a kterou ne. Měli jsme králíka, běhal nám volně po dvoře a okusoval, co našel.Taky jsem se bála, rostly tam i lilkovité rostliny, které jedovaté byly, ani si jich nevšiml, dokonce... celý příspěvek >
Photinia x fraseri Red Robin - blýskavka, 19.6.2008
V našich podmínkách Vám nenaroste asi moc vysoká a potřebuje rašelinu.
povinnosti vlastníků pozemků, 19.6.2008
Samozřejmě, nahlašte to radnici, pod kterou pozemek spadá, majitel je povinen pozemek vyčistit, je to dané zákonem.
zásilková zahradnictví, 18.6.2008
Droždín je super, akorát se nesmíte nechat odradit prvním dojmem, když tam dojedete. Jinak pan Pražák zná, co se týče sortimentu, tak má takové věci, které nikde jinde neseženete. Byli jsme u něho již několikrát, koupili jsme toho hodně a všechno se... celý příspěvek >
pes - postrach truhlíků, kytek a stromků, 13.6.2008
Asi mě ukamenujete, ale podle mě stačí, aby měl pes svůj kotec a aby se mu majitel věnoval a chodil s ním každý den na procházku. I služební psi jsou zavření v kotcích a netrpí. Mám známé, kteří i prádlo musí věsit do ohrádky, jinak jim je psi... celý příspěvek >
Katalpa trubačovitá, 13.6.2008
Koupili jsme si ji letos na jaře u pana Pražáka, chtěla jsem ji vždycky na zahradě mít, je moc krásná. Jenom škoda, že se nedá koupit již dospělý strom, holt budeme muset počkat až nám vyroste. Starší vzrostlé stromy jsou překrásné, a že dělají... celý příspěvek >
Květina do koupelky, 2.6.2008
Dobrý den, hodil by se Fikus Pumila, dá se pěstovat v malém květináči a přivazovat na různé opory. Nemá rád moc slunce a vlhko mu dělá dobře.
Červený dub - jak se zbavit škůdce, 26.5.2008
Vypadá to jako molice, mně se na ni osvědčil obyčejný lesk na listy, po nastříkání ji potahne olejovým filmem a zadusí ji. Praktikuji to i na mšice.
Mladý živý plot x plevel, 26.5.2008
Dobrý den, nevím, jak vy, ale mně se příčí představa, stříkat okolo mladých stromků, které teprve začínají růst nějakou chemikálii. Mám doma také tento plot už 4 roky a první dva roky jsem všechny  stromečky (mám jich asi 250) ručně očistila.... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika