Příspěvky uživatele - 229.90

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plevel v trávníku, 12.8.2008
Dobrý den, je to portulák čili štrucha zelná, nepotřebuje vůbec nic a roste jako o život, používá se i jako zelenina. Díky teplým létům se k nám přesunul z jihu, jak se dá ale zničit nevím, myslím, že jenom trhat a likvidovat.
Jak vypadá?, 8.8.2008
U té fotky pán psal, řezat řezat řezat, jinak vás to vytlačí z bytu.Tak se to budu snažit udržet řezáním v určité výšce a budu doufat, že tomu snad naroste sympatický baňatý kmínek. Koupím mu nějaký pěkný květináč a pokusím se z toho vytvořit... celý příspěvek >
Jak vypadá?, 8.8.2008 Obsahuje fotku
Díky za radu, zase ho zakopu, chudák malej, ten se naběhá, já věděla, proč sem ty fotky dávám. Dívejte, tohle je taky jeden z nich.
Jak vypadá?, 8.8.2008 Obsahuje fotku
Tak jsem si našla další informace a je to určitě ono. Včera jsem to nevydržela a povytáhla jsem stromeček z květináče. Doufám, že to přežije. Posílám foto a ještě jednou mockrát děkuji za pomoc. Hezký den, Tomanová.
Jak vypadá?, 7.8.2008
Dobrý den, nepotřebuji nutně znát úplně konkrétní druh, jsem ráda, že vím, o co jde a co to potřebuje, takhle mi to stačí. Akorát teď nevím, co s tím, protože když jej v tom květináči povytáhnu, aby byl vidět ten tlustší spodek, který bude časem asi... celý příspěvek >
Ukousnuté květy růží, 6.8.2008
Tak Vám nevím, u nás nic z toho neběhá a mám to taky.
Jak vypadá?, 6.8.2008
Díky moc, jsem šťastná jako blecha, myslím, že to bude ono, jak budu mít chvilku, hned se podívám na internet, ale myslím že je to ono, ten kmínek byl opravdu dole do takové baňky, akorát jsem ji při přesazování zasypala, tedˇ akorát nevím, jestli... celý příspěvek >
Pochlubte se svými altány, 6.8.2008
Přidávám se taky, Stanislave ten Váš se mi moc líbí, zapadne do zahrady a splyne s ní, tak to má být.  Hezký den, L.T.
Zasychání květů u ruje vlasaté, 4.8.2008
Mám to samé, také nevím, čím to může být.
Ruj vlasatá, 4.8.2008
Já si to myslela také, kupovala jsem ji v malém zahradnictví, pán jich tam měl hodně, ale neměl je popsané, znala jsem ji od vidění, tak jsem si jednu vzala, vůbec mě nenapadlo, že může být i druh bez vlasů. Hezký den L.T.
Co je to za škůdce? (foto), 1.8.2008
Není to molice? Zkuste se podívat na : http://www.kraus-teplice.cz/atlas/karty/molice_sklenikova.htm
Jak vypadá?, 31.7.2008
Fotku najdete, když se podíváte v tomto oddělení o pár řádků níž u otázky "Co to je za stromek?". Bylo mi právě řečeno, že by to mohla být Coccoloba uvifera, ale to není, našla jsem tam ale právě jiný druh diversifolia - různolistý a ta má... celý příspěvek >
Jak vypadá?, 29.7.2008
Zadařilo se, našla jsem to, bohužel nevypadá to jako to, co mám doma.Díky všem za snahu. L.T.
Jak vypadá?, 29.7.2008
Promiňte, asi jsem se špatně vyjádřila, když zadám ten název, tak pod ním nic nenajdu.
Jak vypadá?, 28.7.2008
Dobrý den, zkoušela jsem to právě několikrát, ale bez úspěchu. Tak teda nevím, ach jo!!
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika