Příspěvky uživatele - 229.90

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co to je za stromek?, 28.7.2008
Dobrý den, musím říct, že fíkovník to opravdu není, ten jsem viděla a je jiný, břečťan taky ne, vím, že má dvě formy, ale tohle opravdu není. Je pravda, že je to chudák, chvilku mu trvalo, než se chytil, kořeny měl pěkné, ale listy moc ne. Taky když... celý příspěvek >
Živý plot do výšky 60 cm, 10.7.2008
Nebo spireu, krásně kvete a má i různě zbarvené listy.
Jak vypadá?, 9.7.2008
Možné to je, ale mně to nedá, budu pátrat dál, znáte to, ženská neví co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane. musím někde vypátrat, co to vlastně mám. Hezký den a děkuji za snahu, Tomanová.
Jak vypadá?, 9.7.2008
Hroznovec obecný (Coccoloba unifera). Strom pěkný, větevnatý; kůra popelavá, tenká, hladká, květy drobné, bělavé, jako květ třešňový vonící. Roste v západní Indii a v Americe; kvete v lednu a únoru. Dříví červené potřebuje se k pálení a barvení.... celý příspěvek >
Jak vypadá?, 9.7.2008
Já vím, to už jsem zkoušela, tam je bohužel jenom hroznovec obecný a velkokvětý.
Jak vypadá?, 9.7.2008
Dodrý den, nevíte někdo, kde bych našla foto Hroznovce různolistého?Latinský název bohužel neznám. Díky L.T.
habr, prosím o radu, 8.7.2008
Mám to taky, úplně stejně, bohužel i na akébii pětičetné, ta se mi teda stříhat nechce, musela bych ji odstřihnout skoro celou, doufám, že to mráz přes zimu zničí.
co vysadit?, 3.7.2008
Dobrý den, já mám u domu Abies Concolor kompaktní formu a je nádherná, dorůstá tak do těch 2 - 2,5 m, dá se i zaštípnout, viděla jsem takové exempláře, má nádherné jehličí a žádné zvláštní nároky na půdu.Jinak je pěkná spirea, kalina vrásčitolistá a... celý příspěvek >
Ploštice - jak se jich zbavit, 3.7.2008
My jich máme okolo domu taky hodně, ale zatím je to bez problémů, dovnitř nejdou, tak si jich nevšímáme. Zato nám dovnitř lezou ty zelené deseticentimetrové kobylky, jak necháme večer pootevřené okno, hned tam nějaká je, bydlíme hned u pole.Už mám... celý příspěvek >
Mišpule japonská, 1.7.2008
Omlouvám se, to byla mišpule německá, ruka byla rychlejší, než rozum.
Mišpule japonská, 1.7.2008
Tak teda nevím, jezdila jsem autobusem okolo zahrady, kde měli mišpuli rovnou u plotu, byl to starší strom,  žádný proutek, částečně na tom plotě ležel a vždycky byl na podzim obsypaný plody, bohužel majitelé dělali loni nový plot a strom... celý příspěvek >
Ruj vlasatá, 26.6.2008
Díky, je to možné, holt asi mám štěstí a mám tu holohlavou, protože jinak roste pěkně, nevypadá, že by nějak strádala.
Prosím o radu, 25.6.2008
Vypadá to jako nějaký druh vitálky, je to nenáročná převislá truhlíková kytička. Nemá nějaké zvláštní nároky.
povinnosti vlastníků pozemků, 25.6.2008
Vemte si to z jiné stránky, je Vám 70, váš celoživotní koníček je zahrádka a skalka, každý den klečíte a udržujete si zahrádku v pořádku a potom si koupí pozemek vedle toho vašeho mladý frajer, jenom proto, aby utopil peníze, nechá tam narůst 1,50m... celý příspěvek >
Lesklí černí brouci - zřejmě střevlík černý, 25.6.2008
My jsme měli střevlíky v práci, uprostřed města i v 7.poschodí se nám procházeli po místnosti. Bylo vždycky v létě, třeba týden a potom to zase přestalo. Bylo jich tolik, že je uklízečky smetaly na lopatky. Jak se objevili, tak zase... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika