Příspěvky uživatele - 135.61

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, obaleči... v jádrovinách 2022, 10.8.2022
Já taky. Používám Kalcolit. Obsahuje jen vápník.
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, obaleči... v jádrovinách 2022, 4.7.2022
Ve Svobodných Dvorech už mají postříkáno. Včera. CP i CF. Nálety do lapáků ustaly.
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, obaleči... v jádrovinách 2022, 20.6.2022
A aby to nebylo jednoduché, na dnešek se chytilo 38 samců obaleče jablečného! Minulé dny skoro žádný. Druhý vrchol první vlny. Postřik bude nevyhnutelný.
Jak budete chránit rozkvetlé meruňky proti víkendovému nočnímu mrazu, 4.4.2022
V HK snad OK. V sobotu Champion + Signum. Meruňky v plném květu. Dnes ráno pomohla i trocha oblačnosti. Podle mě byla horší noc ze soboty na neděli.
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, obaleči... v jádrovinách 2021, 2.9.2021
Cabrio Duo jsem letos koupil 250 ml balení a budu ho mít ještě minimálně na příští rok. Ta dvě 500 ml balení jsou pro známé, větší pěstitele brambor. Ale líbí se mi ten Coragen. Na prostřídání Mospilanu.
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, obaleči... v jádrovinách 2021, 18.8.2021
Aby se zabránilo vzniku rezistence.
Ochranná lhůta přípravku KUMULUS WG, 13.8.2021
To je růstová fáze dle BBCH 81. Je to počátek zrání. Dejte si to do vyhledávače ("růstová fáze BBCH").
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, obaleči... v jádrovinách 2021, 5.8.2021
V Lounech bych měl už týden postříkáno. Takže hned.
Pokus s krmením slimáků, 3.8.2021
Granulax obsahuje repelentní hořkou látku a dávidlo, takže riziko otravy lidí a zvířat je minimální. Také obsah účinné látky je nižší, než byl dříve. To platí i u jiných přípravků.
Škůdce nebo plíseň?, 30.7.2021
Bude to nějaká hlenka (houba). Nakypřit, časem zmizí.
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, obaleči... v jádrovinách 2021, 23.7.2021
Tak jsem dnes stříknul o trochu dříve a Integrem (příští týden nebudu mít čas a Integro stejně jednou dojde). Pokud bude vše OK, tak to byl poslední letošní postřik jádrovin proti škůdcům a chorobám. Poslední dny se obaleči jableční chytili... celý příspěvek >
Sušení cibule, 22.7.2021
Já ji nechávám na záhoně asi 10 dnů. Za každého počasí.
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, obaleči... v jádrovinách 2021, 16.7.2021
Stejnou. 2,5 g na 10 litrů. Na včerejšek a dnešek ani jeden CP.
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, obaleči... v jádrovinách 2021, 11.6.2021
A na dnešek ani jeden.
Padlí na slivoni?, 11.6.2021
Myslím, že za to můžou mšice (voskovité výpotky).
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika