Příspěvky uživatele - 224.76

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím doporučte cuketu, 30.11.2018
Máte pravdu, u většiny pěstitelů vítězí množství (hmota) nad kvalitou (chutí). Stejně tak většina konzumentů by samotnou kuchyňsky upravenou cuketu nepozřela, kdyby tam nebyly další chuťově výrazné ingredience (česnek, špek apod.). Bere se jen jako... celý příspěvek >
Prosím doporučte cuketu, 28.11.2018
Vyzkoušel jsem docela dost odrůd cuket a plodností, kvalitou plodů a zdravotním stavem tu dlouhodobě předčila ostatní odrůdy odrůda Gambit F1. 
České sady po sklizni 2018, 28.11.2018
V sadech co nesklidí, tak alespoň setřásají. Lepší jablko na zemi než na stromě. A jako organické hnojivo taky dobré.
Opál, 14.11.2018
Letošní Opály z hypermarketu byly výborné a Opál jako takový se mi zdá každy rok lepší a lepší - pěkně vypadá, má výbornou kořenitou chuť, dužnina chruplavá a nehnědne. Zjišťuju, že je to konzumně "návyková" odrůda . PS: Nejsem střížovický... celý příspěvek >
Bakteriální boulovitost kořenů, 7.11.2018
Slivoně s nádory jsem také zakoupil v Uh. Ostrohu.
Vlky, 7.11.2018
Zkrátit kosterní větve, nechat obrůst (jak to bylo před řezem) a z obrostu zapěstovat.
Neúspěch s výsadbou Marsu, 2.11.2018
V případě řezu tohoto ořešáku jsem se řídil radami zkušenějších, tzn. pokud byly přírůstky v daném roce menší než půl metru, seřízl jsem na dva pupeny. V dalším roce, kdy přírůstky dosáhly uvedených cca 60 cm, jsem tyto někdy v koncem prázdnin... celý příspěvek >
Sezóna 2018 a zimní odrůdy, 1.11.2018
Spartany se zásobuji ze tří lokalit - letos velmi dobré chuti, někde i bez strupovitosti a plody až do černa vybarvené, ale... Podobně jako u Glosteru se ve větším než malém množství, a to ze všech tří lokalit, objevuje jádřincová hniloba/plíseň.... celý příspěvek >
Čím přihnojit, 31.10.2018
Já mladým stromkům při výsadbě nepodstrojuji, ale pokud mermomocí chcete něco použít, tak trochou NPK na dno výsadbové jámy asi nic nepokazíte. Lepší výživový deficit než přehnojení.
Sezona výsadby ovocný stromků začala, 22.10.2018
Aha, omlouvám se, přehlédl jsem, že se jedná o hrušeň.
Sezona výsadby ovocný stromků začala, 22.10.2018
"... snow queen na montclari, nojabrskaja na podpniku \"Pyrus comm. Kirchensa\" - vie niekto viac o tomto podpniku?" Není to jen nějaká nepovedená zkratka pro třešňový semenáč?
Vilémovo kde sehnat?, 22.10.2018
Je to stará odrůda, se kterou se počítá spíše do volných výsadeb v krajině než do zahrady, proto se dává na bujné podnože. "Anebo - znalci - lze střihem držet tuto odrůdu na vysokokmeni na menší velikosti než 6*6 resp. 10*10 metrů?" Dá.
Sírově žlutý plod, uvnitř ořech, co to je, 18.10.2018
Některé části jižní Moravy jsou tímto druhem ořešáku "zapleveleny".
Odrůda hrušně na Valašsko, 17.10.2018
Mám zkušenosti s Elektrou, ale z odlišné lokality. Každopádně podle mě chuťově velmi kvalitní, trochu neprávem opomíjená, odrůda.
Švestka Topfive, 16.10.2018
Můžete někdo porovnat v jednotlivých parametrech (růst, citlivost k chorobám, chuť...) odrůdy Topstar a Topfive? Děkuju.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika