Příspěvky uživatele - 248.199

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Muchovník nerodí, 30.4.2022
On skutečně moc hnojit nepotřebuje, ale spíš až jako větší keř, až bude mít dostatečně vyvinutý větší kořenový bal. Jako malý přece jen dodání nějakých živin potřebuje. Také záleží na zemině. U nás třeba je za léta obdělávání vytvořená vrstva půdy,... celý příspěvek >
Hortenzie latnatá, 29.4.2022
Nechala bych jí asi dva páry pupenů (pokud má víc) a tam bych ji teď sestřihla. Z těch ponechaných pupenů by měla vyhnat nové výhony a na těch kvést. Jinak hodně rad ohledně hortenzií je na netu. Jen pozor na záměnu latnaté a velkolisté, v pěstování... celý příspěvek >
Neznámá rostlina - Podkrkonoší, 29.4.2022
Moc děkuji za odpověď. Na té fotce je barevnější, než na fotkách na netu. Díky!!! Lída
Neznámá rostlina - Podkrkonoší, 29.4.2022 Obsahuje fotku
Dobrý večer, teď mi kamarádka poslala z chaty nedaleko od Úpice fotku kytky, o které píše, že ji tam nikdy neviděla a zajímalo by nás, co to je. Také to neznám, připadá mi to jako nějaká horská orchidej, ale nevím... Na "květeně čr" to není. 'Nevite... celý příspěvek >
Prosím o radu Hrušeň Nashi Hosui, 29.4.2022
Asijské hrušně jsou proti rzi hrušňové sice odolnější, než klasické, ale v ČR, která je poměrně promořená, se ošetření doporučuje také.       Lída     
Muchovník nerodí, 28.4.2022 Obsahuje fotku
Přihnojíte ho sem tam? Jestli se nevysílil, když měl hned plody. Mám sice obyčejný A.lamarckii, plodil poprvé až třetí rok, ale teď vypadá viz foto.           Lída
Prosím o radu Hrušeň Nashi Hosui, 28.4.2022
Při jarní výsadbě se řeže ihned, protože stromek musí zároveň zakořenit i růst. Pokud byste nechal "vidlici", tak se může stromek zatížený úrodou rozštípnout. Určitě jednu část odstranit (jako lepší se mi jeví levá část na fotce, takže podle mne... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, obaleči... v jádrovinách 2022, 28.4.2022
Jenže na takovéhle podnikání ve větším by mi bohužel muselo být aspoň o třicet let méně ...           Lída
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, obaleči... v jádrovinách 2022, 28.4.2022
Jo jo, vím, také jsem se kdysi po tom dívala. Jenže ta balení by nezpracovala ani celá zahrádkářská osada, navíc každý je zvyklý používat něco jiného... No uvidíme, jak to bude dál. U těch pro mne nejdůležitějších jsem se trochu... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, obaleči... v jádrovinách 2022, 27.4.2022
KUKY, díky. Hledala jsem to na eagri v registru přípravků, a tam jsou ty, co končí jen do 27.10.2022, takže to je tím... Ale ono pro zahrádkáře končí skoro všechno , ošetřovat rostliny bude za chvíli povoleno jen profesionálům , kteří udělají na... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, obaleči... v jádrovinách 2022, 26.4.2022
KUKY, ale v registru končících přípravků eagri jsem našla jen Signum, ty další dva jsem tam nenašla.           Lída
Růst rybízu, 25.4.2022
No to u nás snad také (HK)...Ale ono u rybízu není to "zakutání" moc žádoucí, lepší je to jen zlehka zahrábnout drápky do povrchové vrstvy (tak max. do 5cm), on ten rybíz má kořeny fakt hodně na povrchu. A pozdravujte tam u... celý příspěvek >
Růst rybízu, 25.4.2022
ps - toho kompostu se dává podle velikosti keře - malý lopata, velký třeba tři
Růst rybízu, 25.4.2022
Keřové rybízy se při výsadbě sázejí cca o 10 cm hlouběji, než byly ve školce (proto, aby vyhnaly další výhony i z pupenů v zemi). Jinak je dobré před zimou do nich přihodit uzrálý kompost - zjara se pak rozhrábne do okolí. Není dobré okolo nich moc... celý příspěvek >
Radikální řez mladých meruněk, 25.4.2022
Pokud ho také chcete nízký, řízla bych ho nad větvičkou odbočující na fotce vpravo (jak je mezi těmi dvěma patry větví). Její měkkou koncovou část bych uvázala ke kolíku, utvořil by se z ní budoucí terminál. Ony kotlové koruny rostoucí z jednoho... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika