Příspěvky uživatele - 248.199

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdoulovec - roubování, 22.4.2022
Moc děkuji, p.Stanislawe !           Lída
Kdoulovec - roubování, 21.4.2022
Jestli to bylo fakt dobré, tak by to chtělo zjistit recept ... Kdoulovec na zahrádce mám.     Lída           
Rez hrušňová - náhrada za Baycor, 20.4.2022
V tom se nevyznám, ale Diskus je mezi přípravky doporučovanými na rez hrušňovou na stránkách SZAT školy v Litomyšli, dobře se aplikuje a u mne zabírá.        Lída
Kdoulovec - roubování, 20.4.2022
V literatuře uvádějí, že jsou jedlé po přemrznutí, ale protože jsou velmi kyselé, tak se pouze přidávají k jinému ovoci. Nejedla jsem je, ale kvetoucí větvičky jsou krásné ve váze ...           Lída
Rez hrušňová - náhrada za Baycor, 20.4.2022
KUKY, ale Signum také končí - nějak koncem července .           Lída
Rez hrušňová - náhrada za Baycor, 19.4.2022
Ony jsou projektované a vysazované i na nových sídlištích kousek od zahr.osad... Lída
Buxus - suchy ker, suche vetve, 19.4.2022
Ten spíš přilétl až někde u nás. Jinak u mne stačily první rok dva postřiky, ale druhý rok ta potvora pracovala tak usilovně, že jsem to vzdala, musela bych stříkat každou chvíli (má tři generace do roka). Ae neslyšela jsem nikde, že by zavíječ... celý příspěvek >
Buxus - suchy ker, suche vetve, 19.4.2022
Chce to za 14 dní zopakovat... Na eagri zavíječe monitorují, tak tam občas mrknout. Mně to první rok perfektně zabralo, další rok už mne to neustálé stříkání nebavilo... Ale pozor, Mospilan se přestává prodávat... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, obaleči... v jádrovinách 2021, 18.4.2022
Na váš popud jsem hledala a našla... Dole vlevo klik na meteostanice, ukáže se mapa, označíte stanici a otevře se graf... A teď jdu hledat to, co jsem k nim měla záložku a také to tam není...   Lída
Rez hrušňová - náhrada za Baycor, 18.4.2022
Na rez už pár let (co skončil Baycor) používám Discus, zabírá celkem OK, na stromě je občas rezavý flíček (tak 10-20 na stromku). Ohledně té rzi - původně doporučovali 1,5 km, teď udávají, že je už tak promořená celá republika, že až na výjimečné... celý příspěvek >
Pravokořenný stromek, 17.4.2022
Použít nějaký stimulátor - práškový nebo tekutý. Na řízky keřů nebo růží už roky používám práškový AS-1.           Lída
Trhat květy?, 16.4.2022
Většinou uštípám poupata, hlavně u meruněk - abych nemusela stříkat na úžeh. Lída
Kdo pozná podle květenství?, 15.4.2022
Hortenzie velkolistá to je, to vás někdo zkouší ...              Lída
Farhial, 15.4.2022
Školka Droždín ji má v nabídce (1ks v kontejneru) .
Vápenec a studna, 15.4.2022
A proč ne? Vždyť se studny hloubí i ve vápenci. Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika