Příspěvky uživatele - 248.199

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Broskve 2022, 14.4.2022
Kdyby to poslední přísloví vyšlo, bylo by to fajn - zrovna dnes jsem vysévala, co ještě chybělo ... Jinak vám to kvete krásně, mně začíná kvést Venus a Redhaven, ale nefotila jsem. Doufám, že to nepomrzne.          ... celý příspěvek >
Prosím, kdo pozná, co je tohle za rostlinu?, 13.4.2022
Určitě jako jiné tykvovité - výsev IV., ven V. po zmrzlých...
Jak znicit plevel pred vysevem?, 11.4.2022
Žádný chemický přípravek neodplevelí půdu za pár hodin. A zvykněte si, že na zahradě NIC neuspěcháte, s tím se smiřte.          Lída
Jak zastřihnout, 9.4.2022
Paní Evo, zeptám se - nebyla ta hrušeň nááhodou z kontejneru? Pokud byla a měla pevný kořenový bal, rozvolnila jste ho při sázení? Ptám se proto, že pokud se takový stromek zasadí s kořeny zamotanými z květináče kolem dokola, tak pak takhle "sedí",... celý příspěvek >
Hadice na více než 2 sezóny, 8.4.2022
Chce to hadici s neprůhlednou vnitřní vrstvou, aby se tam netvořily řasy a pak takovou, která se neláme - ty jsou označeny po délce barevným proužkem. Měla by u nich být udána i provozní teplota (většinou -5 až +60).    Lída
Opora popínavých rostlin, 8.4.2022
Nepíšete nic o tom, na kterou světovou stranu to je - slunce? Polostín? Clematis potřebuje mít "nohy ve stínu" a stříhá se (různě, podle typu), takže aby lezl po jiné pnoucí rostlině není z tohoto důvodu moc vhodné. Jinak u betonové zdi je pěkný... celý příspěvek >
Pravokořenný stromek, 7.4.2022
Možná hloupý dotaz - a neměla se ta podnož nejdříve zasadit, aby pořádně zakořenila a roubovat až pak? Sice jsem roubovala jen asi 2x, ale vždy ta podnož už normálně rostla, takhle bych měla obavy, že zároveň zakořenit, srůst a růst dál nezvládne.... celý příspěvek >
Předpěstování sazenic doma - přerůstají kvůli CO2?, 5.4.2022
To větrání možná odstraní část CO2, ne?...(sleduji diskuzi  - L.)
Ovoce do polostínu, 5.4.2022
Ten na zastíněném místě ale málo plodí, navíc je cizosprašný, takže musí být dva různé keře. Jinak je nenáročný a je to prakticky první ovoce.            Lída
Jak budete chránit rozkvetlé meruňky proti víkendovému nočnímu mrazu, 5.4.2022
V části HK ale mrzlo, alespoň v části směrem k Pardubicím  =Labská II, Farářství. Kuky to má na druhé straně města. Ze So/Ne -2, Ne/Po -3 (přitom v Ne večer kolem 22hod asi na hodinu pokles až k -7). Uvidíme, Darina měla 2 pootevřené kvítky,... celý příspěvek >
Ovoce do polostínu, 3.4.2022
Josta je kříženec angreštu a černého rybízu. Keř bez trnů, bez pachuti černého rybízu, velké bobulky v kratší třapině. K jídlu, na buchty, kompoty (ale chce to odstranit dost velká okvětí), marmeládu nebo rosol (ten je vynikající), do pohárů, do... celý příspěvek >
Kadeřavost broskvoně 2022, 3.4.2022
Nedá mi to, abych se také neozvala. Kadeřavost ale broskvoň zbytečně vysiluje, musí opadané listy tvořit znovu. A u těch postřiků víc než na tom, čím se stříká, záleží na tom, kdy se stříká. Pokud se stříká termínově špatně, je celý postřik na... celý příspěvek >
Ovoce do polostínu, 3.4.2022
V podobných podmínkách mi dobře roste i plodí josta. Jinak bych zkusila ještě rybíz (bude ale kyselejší) nebo kanadské borůvky.           Lída
Juka, 3.4.2022
Ps - já takhle dolovala křen z okrasného záhonu - vždy vyrýt co jde, když znova vyrazí... Však ji to umoří            L.
Juka, 3.4.2022
Soused měl po předchozím majiteli celou řadu... Zbavil se jich jedině vykopáním, doloval je z metrové hloubky.             Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika