Příspěvky uživatele - 248.199

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přemrzlý Kristalon - je znehodnocený?, 15.3.2018
ps - podle mne by to nemělo vadit ani u toho lignohumátu, jsou to jen přírodní látky vyluhované z rašeliny.          L.
Přemrzlý Kristalon - je znehodnocený?, 15.3.2018
Pokud je to granulovaný, klidně používat dál. Živiny se z něj nikam neztratily. Osobně domů stěhuji pouze tekuté přípravky, balzám a semena.   Lída
Postřik, 15.3.2018
Obvykle se stříká při dokvétání (opad 80% květních plátků) proti pilatce.  Lída
Hydrangea macrophyll x Miscanthus sinensis vzdálenost výsadby, 14.3.2018
Podle mého názoru ozdobnici květináč neudrží, roztrhne ho. Měla jsem takhle ovsíř - nejen, že roztrhl květináč, ale podrůstal i spodem (z hloubky 40cm). a řekla bych, že miscanthus má větší sílu. Ale zkusit to můžete. Lída
Hydrangea macrophyll x Miscanthus sinensis vzdálenost výsadby, 13.3.2018
Hortenzie velkokvětá ale potřebuje polostín. Velikost záleží na podmínkách, u nás v osadě ji nikdo nemá vyšší než 0,50m, většinou zmrzá téměř k zemi. Ve městě (HK) u domů na chráněném místě ale dorůstá i 1,5m. Latnatá mi dorostla výšky cca 1m asi za... celý příspěvek >
Co se stalo s fialkami?, 11.3.2018
Na roztočíka jahodníkového v jahodách se používá Vertimec nebo Sulka (jediný roztoč, na kterého účinkuje), možná by to šlo i na fialky...           Lída
Presadzat, alebo tieto vzdialenosti su dostačujúce?, 11.3.2018
Fakt je to zbytečné. Navíc je máte sázené tak, že druhá řada roste v mezerách první řady (podle nákresu). My měli stromky na středně vzrůstných podnožích jako čtvrtkmeny ve sponu 4 x 4m a rostly tak 30-40 let v pohodě, dokud nedožily. Přesazováním... celý příspěvek >
Odvažování postřiků - rady, 10.3.2018
To řazení příspěvků... Myslela jsem tu odměrku...   L.
Odvažování postřiků - rady, 10.3.2018
To je, jenže když to s ní naberete, jste celý modrozelený .  Lída
Meruňky co nepukají, 9.3.2018
Tak tu svoji meruňku, když nebude pršet, zalévejte. Pukání plodů způsobuje nerovnoměrná zálivka, dělají to třeba i rajčata (když jsou déle na suchu, tak se pak při dešti "nacucají" a slupka praskne). Při pravidelném přísunu vody by plody praskat... celý příspěvek >
Kadeřavost - jaký postřik je nejúčinější?, 9.3.2018
A navíc Kuprikol se smí používat i v bio-eko-zahradách...   Lída
Odvažování postřiků - rady, 9.3.2018
Moc se mi líbí, vypadá prakticky. Hned se po ní mrknu !           Lída
Kadeřavost - jaký postřik je nejúčinější?, 8.3.2018
Také jsem dnes stříkla (Kuprikol), ale lísky u nás letos prášily už v první polovině února a angrešt ještě nemá špičky zelené ani teď (okraj HK) Tak jsem to vzala podle "ametu"             Lída
Řez přerostlých keřů, 8.3.2018
Také stříhám až po odkvětu, prakticky všechny uvedené, kvetou na nových výhonech narostlých v předchozím roce... Lída
Řez přerostlých keřů, 8.3.2018
ps - na vložení více než jedné fotky musíte být přihlášená.   L.
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika