Příspěvky uživatele - 194.126

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ještě jednou Brigs and Straton, 28.3.2008
Taky může být problém s olejem, pokud tam máte SAE 30, na zimní provoz (pod 5 stupňů) je třeba použít polo, nebo sint. Čistý čerství benzín a dále pak je vhodné vyměnit rovnou i svíčku, pokud nevíte jak tam dlouho dříve běhala. Ale to jsou jen... celý příspěvek >
Jaký řetěz pro vetší zátěž, 18.3.2008
Také sy myslím že v čistém dřevě vám musí vydržet ostrý řetěz cca na 3 nádržky, což je skoro na celej den, nebo aspoň půl den. Určitě bych skontroloval to správné broušení a omezovací zuby! a taky bude otázka jaké řetězy maji v OBi...? Možnná taky... celý příspěvek >
Už někomu shořela sněžná fréza s motorem Briggs a Stratton?, 23.2.2008
No myslim, že za poslední dvě zimy frezy spiš pohořely. Je tam myslím drobný problém u priméru paliva, asi špatný zpětný ventilek či co, ale štestí je že v zimě je menší riziko splanutí benzinu, takže tech případu bude zřejmě jen minimum..
Oleomac - dobrý, 27.1.2008
Ano, já bych si také znova vybral Oktávku - myslim že praktičnous a užitková hodnota, obzlášte pak na českých silnicích.  zadopravních předpisů, je ferari takřka bezcená hračka... Pokud tedy nemáte miliony na zmar.... a dovedete si spočítat... celý příspěvek >
pila OM941 CX, 27.1.2008
Přemýšlím také o jejím pořízení, často bych využil spíše lechčí pilu na trobné řezání i občasné odvětvování. Snad jen bych si dal pozor na nadměrné přetahování svotníku lišty. jinač Ostrý řetěz to je zákla, a do benzinu, jedině origo olej. Já do OM... celý příspěvek >
Oleomac - dobrý, 27.1.2008
Ano, to jsem chtěl v podstate říci! skrátka, to je charakter vedoucí pozice!
Oleomac - dobrý, 27.1.2008
Dobrý den, já jsem také nadmíru spokojneným majitelem 952 a 962, a to tvrdím pro to že sem s nimi nikdy neměl žádný problém a to s nimi pracuji téměř deně! A mimo jiné si rozhodně nepřipadám jako vůl Okrávka je promě dosti solidní auto, jakožto pro... celý příspěvek >
sněhová fréza, 15.12.2007
ano dobře, někdo v dnešní době používá kompresor, nekdo to ještě fouká pusou... v tom přeci ale neni podstat věci! Sohlasím s vám, chtít to na co má zákazník nárok a nestidět se zato, jim tim udělat na prodejně reklamu! ale co co sem pochopil s... celý příspěvek >
sněhová fréza, 15.12.2007
Ano, dobře, tak dejme tomu že když bude na pneu uvedeno max 1,5 baru, tak každýmu technicky založenýmu človeku bude jasné že když to nafoukne na 1 - 1,5 baru, bude to OK, Neni to přeci tak podsatné jakou přesný tlak u automobylu - kde jde o mnoho... celý příspěvek >
sněhová fréza, 15.12.2007
co se pneu utýče, radil jsem jen že předepsaný tlak nejdete 100% na pneumatice - z boku, ovšem pokud to uživatel nezvládne nafouknot sám, od toho přeci ty servisi jsou! ne? kdo jiný by je živil, že? co se týče jen nafouknutí pneu, s tím vám pomužou i... celý příspěvek >
Vyplatí se bruska na retězy motorových pil?, 15.12.2007
ano, přsně tak, co se týcě kotoče, jeho oprtřebení-penize navic jsem záměrně neuváděl, jelikož je to zanedpatelné a pro doma možná vyvržní po celou životnos těch nejobyčejnějších brusek. Jen pokud bych mohl doplnit, to že je při broušení pilníkem... celý příspěvek >
Nože do sekaček - materiál, 15.12.2007
Ono ve směs je logické že výrobce bude klást důraz na bezpečnost, před životností, a bude je raději dělat měkčí, což mu zaručí že nikomu neusekne nohu a že si ho dejmě tomu zákazník příjde kždý rok koupit znovu... Jinač co se týče orekonu - mám... celý příspěvek >
Nože do sekaček - materiál, 15.12.2007
To andy.wise Ano, i já s vámi souhlasim, když je to pro dobro věci a člověk na to má vybavení znalosti , skušenosti... tak je to jasná věc, nejde o to že by to bylo nevyrobytelné, ale ve smě nemyslitelné - pokoušet se vyrýbět doma nůž k parkové... celý příspěvek >
Nože do sekaček - materiál, 15.12.2007
Ve směs všechny nože sekaček je nejlepší a nejednodiší brousit pod úhlem 45 stupňů, plynule po celé ploše břitu tak aby nevznikal zub mezi sečnou částí a prostřední částí nože. Po na broušení se nůž vyváží za střdovou díru a na té sraně na kterou se... celý příspěvek >
Nože do sekaček - materiál, 15.12.2007
s písčitým terínem, je to v podstatě to samé jako s pískovací soupravou... Představe  si přeba kus plechu -  že by jste na nej mířil pískovací pistolí do jednoho bodu cca 30 min (to simuluje cca hodinu sekání), pak ho polil (kyselejší)... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika