pravda



skolin - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (78) - 194.126 (?)
27.1.2008 20:22

Ano, já bych si také znova vybral Oktávku - myslim že praktičnous a užitková hodnota, obzlášte pak na českých silnicích.  zadopravních předpisů, je ferari takřka bezcená hračka... Pokud tedy nemáte miliony na zmar.... a dovedete si spočítat 1+1... A pokud vám Oleomak nic nevydržel, tak se nejdřív zamyslete sám nad sebou, proč asi a pak nad tím, jak dlouho by vám vydrželo ferary dlouho v dnešnip provozu, na našich vozovkách kde se stejně jízdní vlastnosti F ani nevyužijí, natoš pak s vašim přístupen k věci, nejde přeci jen to jestl to před vás někdo postaví, ale co to taky stojí, koukím že se potvrzuje jen rčení že méně cenní muži si napravují komplexi drahými vozy.... Mimo jiné smyslem je držet se diskuze....

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
                     
host - 161.9 (?), 27.1.2008 19:16

Co se týká toho platu, je důležité si prohlédnout slůvko "AŽ", protože až 500.000 Kč ročně může být také jenom 300.000 Kč ročně a navíc je důležité, jaká práce je přitom požadována a určitě se nejedná o práci 8 hodin denně.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
skolin - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (78) - 194.126 (?), 27.1.2008 19:20

Ano, to jsem chtěl v podstate říci! skrátka, to je charakter vedoucí pozice!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 169.57 (?), 27.1.2008 20:03

Lidičky jak se tady bavíte skoro mi příjde že když před Vás někdo postaví zmiňovanou oktvávku a ferrari za stejný peníze tak si snad jste schopný vybrat tu vážně tu oktávku a ještě obhajovat správnost toho rozhodnutí. Ale co ze sociologického hlediska by se dalo řici že je to vlastně lidské. Tak jízdě s olejáčem zdar snad Vám ten šmejd vydrží dýl jak mně.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.107 (?), 27.1.2008 20:09

Ano já bych si tu Oktávku vzal. Na provoz Ferrari nemám dost peněz a navíc to Ferrari dost blbě topí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
skolin - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (78) - 194.126 (?), 27.1.2008 20:22

Ano, já bych si také znova vybral Oktávku - myslim že praktičnous a užitková hodnota, obzlášte pak na českých silnicích.  zadopravních předpisů, je ferari takřka bezcená hračka... Pokud tedy nemáte miliony na zmar.... a dovedete si spočítat 1+1... A pokud vám Oleomak nic nevydržel, tak se nejdřív zamyslete sám nad sebou, proč asi a pak nad tím, jak dlouho by vám vydrželo ferary dlouho v dnešnip provozu, na našich vozovkách kde se stejně jízdní vlastnosti F ani nevyužijí, natoš pak s vašim přístupen k věci, nejde přeci jen to jestl to před vás někdo postaví, ale co to taky stojí, koukím že se potvrzuje jen rčení že méně cenní muži si napravují komplexi drahými vozy.... Mimo jiné smyslem je držet se diskuze....

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.107 (?), 27.1.2008 20:43

Tak předně si myslím, že srovnávání pil k autům zde není, jakož to už po několikáté, to správné přirovnání. Ty stovky příspěvků k oleomacům by se taky daly přejmenovat na za ty peníze Oleo mac? Nikdy!! Dle mého jde o to, že jsou tyto pily nejpředraženější ze všech pil co na našem trhu jsou. Kdyby stály, jak zde už někdo psal, půlku nebo dvě třetiny, byla by to jiná a pravděpodobně by ani podobné debaty nevznikly.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 90.168 (?), 28.1.2008 16:32

Už vidim, jak máte před sebou oktávku a Ferrari za stejnou cenu, a sáhnete po oktávce :-D

PS: Jasně že to je jen kočkolap na projížďky, malej kufr, na přejezdu zůstane viset za spodek, pohodlí nic moc, vevnitř hluk - ale za svezení to určitě stojí ;-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 218.7 (?), 8.9.2009 0:27

A nedá sa zaň zakvačiľ vozík.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 229.91 (?), 27.1.2008 21:01

Múj rádo by žert, jste asi vzal příliš vážně, navazoval na předešlý příspěvek. Máte pravdu v Oktávce jsem se nevezl, natož ve Ferrari. V podstatě celoročně jezdím na motorce do lesa a to i soboty a neděle. V zimě, pokud není mnoho sněhu a jsou ukončena výběr. řízení, také.Pokud jste štastným majitelem celoplastové pily, závidím Vám.Před lety jsem koupil Jonsered2050, celoplast. za 17000kč. Hned po prvním dnu prořez. šla do servisu, píst, karburátor, atd. Další problém byl v mazání řetězu,musel jsem měnit čerpadlo. Fasované okologické oleje byly nad jeho síly. Po pár návštěvách servisů, kdy na krytech pily strhly závity a ty mi začaly odpadávat, měnil jsem šroubky s větším průměrem. Táhlo plynu lankem, to musela být hlava. Vedení řetězu, prakticky žádné, řetěz v prořez., věčně dole. Kvalitní pila, má pod krytem plechy, které padání řětězu zabranuje. Nepochopitelné bylo řešení uchycení lišty. šrouby prostrčené plastem, po pár měsících se začaly protáčet. Kdyby tyto dva šrouby , ze strany od výfuku propojily jako by do U, tak se toto nedělo.I po měsíci, kdy jsem pilu nepoužíval, tak jsem start. lankem ani nepohnul. To se dělo asi dvakrát. Do oprav jsem dal kolem 6000kč, po roce mé už docházející trpělivosti jsem ji nechal za babku na náhradní díly. A pro tyto důvody, bych stejnou chybu neopakoval.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 229.91 (?), 28.1.2008 9:11

Připsal bych dodatek, záruka na profes. využití byla půl roku, zahradní program jeden rok. První oprava se konala v záruce, ostatní za moje. Neříkám, u jakékoliv pily se může vyskytnout závada, ale toto byl polotovar. Moje Ferrary je Husgv.346xp, dnes stojí zhruba tolik co ten plast. zázrak.I když je to dobrá pilka, takto emocionálně bych ji asi nebránil, jako Vy svůj Oleo Mac. Ale z druhé strany ten sedmiletý servis... To málo komu z nás, co děláme v lese pila vůbec vydrží. Jinak pila není modní doplněk,který by měl co dočinění s charakterem člověka, něco takového si mohou myslet jen prostoduší jedinci. To co s ní dovedete,pořádně odvedená práce, takový člověk si jako hlupák připadat nemůže, at má v ruce jakoukoliv pilu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika