Příspěvky uživatele - 144.136

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Barva folie, 28.3.2016
Pravda, zelena prepusta zelenu, ibaze by to bola specialna reflexna folia. Zelena sa hodi do zelenej zahrady 
Barva folie, 28.3.2016
Ak foliovniku, tak zelena je OK. Prepusta cervene a modre svetlo, ktore su dolezite pre fotosyntezu.
Barva folie, 28.3.2016
Cervena.
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 28.3.2016
ziadne mrazy a ziadne velke dazde... aspon kym nam to neodkvitne.
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 27.3.2016
Skusim zopakovat otazku. U nas je pomerne pekne, zrazok malo, ak bol aj dazd, tak len taka prehanka a potom sa rychle vycasilo. Je treba NAPRIEK DOBREMU POCASIU postriekat proti monilii? 
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 27.3.2016
Ja som tento rok este nestriekal. Je uz neskoro? Je pomerne pekne, ak bol aj dazd, tak len taka prehanka a potom sa rychle vycasilo. Je treba postriekat?
Sladkovišeň, 26.3.2016
Cim dokaze tvorit sladsie plody, tym je vyssia pravdepodobnost, ze bude napadnuta tymto skodcom. Aspon my sme to na visniach takto pozorovali..
Jahody, 26.3.2016
Mate niekto skusenosti s jahodami "Ostara"?
Kubáček 2016, 26.3.2016
su softwares na upravu fotografii a tie by tu info z ceduliek asi "vydolovali".
Spuštění filtrace, 25.3.2016
Jedna slovenska stranka o algo universal pise: Biologicky cisti vodu. Nie je skodlivy pre rastliny... Obsahuje mikroorganizmy. Ina anglicka uvadza v MSDS:  Dangerous for the environment...3-(4-chlorophenyl)-1-methoxy-1-methylurea,... celý příspěvek >
Hnojenie, 24.3.2016
Chcel by som dat cesnaku trosku cereritu. Myslite, ze uz je spravny cas, alebo radsej pockat?
Spuštění filtrace, 23.3.2016
Siran hlinity pre bazeny aj pre jazierko je vzdy len siran hlinity. Nakoniec v bazene sa kupu male deti, tiez tam nemozete naliat hoc co a kolko vela chcete. Pri pH neutral v tvrdej vode hlinita sol okamzite tvori koloidy hydroxidu hliniteho, a... celý příspěvek >
Spuštění filtrace, 22.3.2016
Este jedna vec, resp. varovanie. Pri predavkovani sa voda paradoxne zakali: Koloidom hlinitej soli. Ale asi v jazierku toto nehrozi, skor len v bazene, pretoze v jazierku sa vsetko vyviaze s pritomnymi necistotami vo vode, alebo sa naviaze na bunky... celý příspěvek >
Spuštění filtrace, 22.3.2016
Ja pouzivam vlockovac Marimex blue one. Je to siran hlinity a odporucaju 3 g na 1 m3. Urcite neskrachujete.Pixla je na davku pre 300 m3 vody!!. cena 11 eur za take mnozstvo este nikoho nepolozila, mozno predajcu specialnej jazierkovej... celý příspěvek >
Spuštění filtrace, 22.3.2016
je dobre zacat s vysavanim?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika