Příspěvky uživatele - 144.136

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak naložit maso na uzení, 5.3.2016
nieco podobne som pocul. Ale nie ocot ale kyslejsie vino. Vraj to spravi s masom zazraky. Napr. madarska salama alebo nejake ine madarske vyrobky sa takto robia. Maso sa necha ulezat v stave, ktora obsahuje aj vino.
Lidičky poraďte co s novým kořením, 5.3.2016
Tak vam treba... neviete to rozhryzt, potom mate starosti.
Kdy postřik proti kadeřavosti v roce 2015, 5.3.2016
Asi strategia EU je dat robit postreky firme. Za 100 EUR vam tych par stromkov spravia plus poplatok za vyjazd a pracu s jedovatymi latkami. Ved treba dvihat zamestnanost... aj tymto sposobom. Aj ten urad co bude pridelovat licencie aj te niekoho... celý příspěvek >
Lidičky poraďte co s novým kořením, 4.3.2016
neda sa nic robit,...pri recyklacii sa kvalifikuje uz ako "stare korenie". Kto chce nove, musi si priplatit. Niektori to falsuju tak, ze korenie zomelu. 
Predklíčenie brambor - svetlo, 29.2.2016
Je to kvalitny clanok. Myslim, ze nie je co dodat.
Predklíčenie brambor - svetlo, 28.2.2016
Preco je potrebna UV lampa?
Kdy postřik proti kadeřavosti v roce 2015, 27.2.2016
z netu kupite aj par rokov po vyprseni registracie... tak ako s ostatnymi
Nůžky z Lidlu, 27.2.2016
male z lidlu nemam. Mam pakove a na tie nemozem dopustit. Nasobne drahsie visia nepouzite.
"Černá" sousedova studna na mém pozemku, 27.2.2016
...nerozumiem, co su to za ludia, ked znicili stromy len preto, ze su na sukromnom pozemku. To dobry zahradkar nemoze spravit. Ja by som prisiel za majitelom, a poprial mu vela uspechov, nech sa stara o tie moje stromky...
Kdy postřik proti kadeřavosti v roce 2015, 27.2.2016
k syllitu netreba zmacadlo. Je sam osebe zmacadlo.
Natírání kmenu vápnem, 27.2.2016
Na urode by sa to prejavilo jedine, ak by to oddialilo kvitnutie na dni, ktore nastanu po mrazoch. Neviem ako casto sa toto podari. Vtedy by sa to mohlo riadne prejavit. Oplati sa aj navozit sneh ku stromkom. Dlho sa topi a ochladzuje. Ale tento rok... celý příspěvek >
Polyversum Biogarden, 27.2.2016
u mna to rajciny zvladli aj bez... Ved bolo leto ako v Spanielsku
Natírání kmenu vápnem, 25.2.2016
Niektori z vas tu pisu, ze natieraju aj konare. Nemoze sa potom stat, ze sa vapno zmyje a neskor poskodi listy, puky alebo kvety?
Natírání kmenu vápnem, 24.2.2016
Vapenny hydrat je hydroxid vapenaty. Ten sa vyraba mokrou a tzv. suchou cestou....nieco uz tu bolo naznacene. Mozno aj z roznych sposobov vyroby vyplyva velmi roznoroda kvalita a vlastnosti hydratu. Ale nielen hydrat, ale aj palene vapno moze mat... celý příspěvek >
Kompostovanie, 24.2.2016
ak by som nieco nikdy na zahradu nekupil, tak to je plastovy komposter. Ale mozno mate malinku zahradu a bude pre vas dobry. Pre normalnu zahradu su prilis male. Napriklad ked budete likvidovat par rastlin rajcin ci zemiakov, tak kompost bude hned... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika