Příspěvky uživatele - 144.136

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Paralelne cerpadlo pre kvapkovu zavlahu, 6.2.2016
OK, ak sa neda, tak sa neda. Samozrejme si mozete kupit slabe cerpadlo. Napriklad gardena 3000/4. 36 m, 50L/min, 600 W. Pripadne by ste hladali slabsie, alebo ine. Problem by bol, ako to riadit. Bezne zapojenie je pomocou tlaku v sustave a cerpadlo... celý příspěvek >
Paralelne cerpadlo pre kvapkovu zavlahu, 5.2.2016
Este lepsie je predimenzovat kvapkovu zavlahu a zavlazovat kratko vydatne a menej casto. Priklad: Riesila sa tu zavlaha rajcin. Nebudete kvapkat tak, aby ste museli zavlazovat kazdy den, ale date tolko kvapkacov, aby ste mali pokoj na cely tyzden.... celý příspěvek >
Vytapeni kompostem, 5.2.2016
Zvysenie teploty takym "topenim" by bolo nemeratelne a skor by ste zaznamenali vykuknutie slnka spoza mrakov.
Vytapeni kompostem, 4.2.2016
Suhlasim so Standom. Kompost je hlavne voda, mozno 95 %, a zbytok nieco co sa postupne "spaluje". Je to velmi dlhy proces, pricom premena je napr. na rozdiel od horenia uplne nedokonala. Vacsia cast organickej hmoty sa ani po roku nepremeni. Co sa... celý příspěvek >
UV lampa a život v jezírku, 4.2.2016
Ked si porovnate svetelnu energiu, ktoru dodate jazierku a co akvarku, je to velky rozdiel. Priame svetlo slnka nasobne prekracuje umele osvetlenie. S tymto mozu mat skusenosti "indoor" pestovatelia rastlin, fotoamateri, staci zmerat expozimetrom...... celý příspěvek >
Polievanie paradajok, 4.2.2016
Ked som zacinal so zahradou, otec mi vravel ked som montoval vselijake zavlahy, ze sa v mnohom vratim k tradicnym metodam. A mal pravdu. Zavlaha do ryhy u mna nakoniec vyhrala tiez i ked som presiel vselicim. Na druhej strane uznavam... celý příspěvek >
UV lampa a život v jezírku, 4.2.2016
Ja mam mensie betonove jazierko, zospodu poistene foliou. Proti vlaknitej riase najlepsie ucinkuje kartac, ktorym steny, ked je jej vela, odrhnem, vylovim, alebo necham plavajucu riasu sadnut. Po kratkom case povysavam, a dam flokulant, co vychyta... celý příspěvek >
UV lampa a život v jezírku, 2.2.2016
Lekna su ina liga, potrebuju viac zivin. Tolko, ze to skodi jazierku.Ja skusim uzavriet lekna do nadob s nepriepustnou stenou (nie typicke nadoby pre vodne rastliny) a pohnojim s pomaly sa uvolnujucim pevnym hnojivom. Mozno este aj toto zalejem do... celý příspěvek >
Polievanie paradajok, 2.2.2016
dajte do google images
Polievanie paradajok, 31.1.2016
Presne takto to uznavam aj ja. Polievat minimalne. Jednak sa tym nepodporia rozne patogenne mikroorganizmy, ktore su na povrchu a cakaju na svoju prilezitost. Vhkym povrchom, ktory je sposobeny vydatnym a castym polievanim, len podporite tieto... celý příspěvek >
Cukr jako hnojivo?, 31.1.2016
cukor ako hnojivo by bol ok do akvaria, kde ho bakterie rozlozia na organicke kyseliny a CO2. Ale urcite nie v jednorazovej davke jednej lyzicky. Nepotrebujete prebublavat s CO2 ako zdroj uhlika. Ale lepsia je kyselina citronova, ktora chelatuje... celý příspěvek >
Polievanie paradajok, 30.1.2016
Ked sa zasadia dostatocne hlboko, tak netreba ani carovat s petkami. Mozete si usetrit cas a pracu.
Sáčkování, 28.1.2016
mozno sackovanie vytvori tu pravu mikroklimu na dozretie, vysoka teplota, vyvoj plynov podporujucich dozretie. A plod je stale vyzivovany stromom, na rozdiel od tych z kontajnerov a vagonov.
Rostlinka do jezírka, 24.1.2016
Beny, vdaka za skusenosti. Ja viem, ze filtracia dokaze divy, ale chcel by som optimalizovat hnojenie lekien. Po vzore niecoho co funguje medzi akvaristami, by som chcel aj pre lekna. Vychadzam z toho, ze budem vyuzivat pomaly sa uvolnujuce hnojivo z... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika