Příspěvky uživatele - 18.68

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 6.11.2015
Neuvěřitelné. Spousty zcela spokojený uživatelů rýčů od známé firmy a jeden zarputilý Fiskarobijec. Toto není normální. Furt dokola, jak jsou všichni špatní, protože se jim bezvadně pracuje s rýčem Fiskars. Patřím mezi ně. Stanislaw
Rucni nuzky Bahco, 2.11.2015
Rozhodně to není žádná volovina. Jsem pravák, ale levou rukou stříhávám celkem pravidelně, protože už mám jisté zdravotní problémy v pravém zápěstí. Stanislaw
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 27.10.2015
Lopatu vidím jednu a rýče 4.
Dušičková - legenda nebo skutečnost, 19.10.2015
Dobrý den. Sklízím Domácí stále a suším. Chuť výborná, na mě až moc sladká, ale usušené je to opravdu moc dobré. Stanislaw
Meruňkový kvas, 17.10.2015
Dobrý den. Roztržení sudu není žádný mýtus. Můj dobrý známý si každý rok u mně češe švestky na kvas. Je to tak 3 roky, když asi 14 dní po první sklizni volal, že potřebuje přijet znovu. A nakonec prozradil, že to šroubovací víko sudu po složení z... celý příspěvek >
Hecht 145, 5.10.2015
Koupil jsem zánovní skoro nepoužitý křovinořez Hecht 145. Po nastartování a pár sekundách chodu chcípne, nebo nejde do otáček. Vše jsem vyčistil, ale dělá to furt. Prosil jsem u dodavatele werco.cz, ale na velice zdvořilou otázku jsem nedostal... celý příspěvek >
Refraktometr verzus cukroměr, 22.9.2015
Může mi někdo, nějak jednoduše vysvětlit, kdy pálit kvas, ať jsou to meruńky nebo švestky ? Mám refraktometr i cukroměr, ten první ukazuje 6 Brix a ponorný cukroměr 2 %, myslel jsem že by měli ukázat stejnou hodnotu, ale asi jsem vedle jako... celý příspěvek >
Tuje Smaragd, 21.9.2015
Dobrý den. Jaké kořeny můžete zasáhnout? Předpokládám, že tam kde budete ty túje vysazovat, mimo plevelů nic neroste. A nemluvě o tom, že totální herbicid, jako je již klasický Roundoup, účinkuje téměř výhradně přes listy. Okrasné zahrady mě živily a... celý příspěvek >
Tuje Smaragd, 21.9.2015
Dobrý den. Během své praxe jsem vysadil opravdu hodně metrů živých plotů a nikdy jsem textilii nepoužil. Základem je kvalitní odplevelení herbicidem a pak plevel nemá žádnou šanci. Stanislaw
Jak moc mohu ostříhat buxus, aby znova obrostl?, 15.9.2015
Teď už nemůže nic obrazit, je polovina září a to je krásný podzim. Stanislaw
Jak moc mohu ostříhat buxus, aby znova obrostl?, 15.9.2015
Dobrý den. Na jaře v příštím roce se nebojte celý živý plot zakrátit jen na 20 až 30 cm od země. Buxus to hravě snese. Tam nejsou jen dvě očka, ale je jich tam spousty a ty všechny vyraší. A tak za dva roky budete mít opět parádní plot. Jak myslíte,... celý příspěvek >
Je to Tlustice?, 15.9.2015 Obsahuje fotku
Rostlina vypada dost nevzhledne. Rada bych ji zarizla ale bojim se ze ji zlikviduju.
Je to Tlustice?, 15.9.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, je to Tlustice nebo jiná rostlina? Mohu zaříznout? Popřípadě v jakých místech a co s urezanymi větvičkami? Děkuji za odpověď, Katka
Jak moc mohu ostříhat buxus, aby znova obrostl?, 14.9.2015
Sice chápu, že Vás to zlobí, ale ostříhané je to velmi pěkně, žádný Pat ani Mat. Sám bych to zcela bez výčitek udělal ještě víc. Kanalizace je skutečně o hodně důležitější než živý plot, který zcela bez problému naroste znovu během příští... celý příspěvek >
Jak moc mohu ostříhat buxus, aby znova obrostl?, 14.9.2015
Dobrý den. Nebojte se, spolehlivě to obrazí. Já osobně bych na jaře příštího roku dokonce odstranil zbytek všeho zeleného, aby se podpořilo prorůstání všech oček. Skutečně jsem viděl buxus ostříhaný tak, že na živém plotu nezbyl ani jeden lístek a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika