Příspěvky uživatele - 18.68

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krásný květy z cibule, 15.7.2014
Dobrý den. Pravděpodobně je to Crinum powelii. Pokud máte možnost, teď ji určitě letnit venku. Sám ji mám venku ve větším hrnku od doby, kdy nehrozí mrazíky. Stanislaw
Vyska oplotenia - aku mate skusenost?, 12.7.2014
Nejen vysoké pletivo. Svůj první švestkový sad jsem oplocoval klasickým lesnickým uzlovým pletivem určeným proti zajícům. Jednou jsme tam přijeli a k našemu úžasu uvnitř oplocení srnče. Tak jsme nechali otevřenou bránu a snažili se srnče dostat ven.... celý příspěvek >
8-letá broskev letos nevykvetla. Proč?, 25.6.2014
Dobrý den. Pane Wimpi, trošku budu nesouhlasit. I v mírných zimách mohou být květní pupeny poškozeny, jako se to stalo v té letošní tady u mně. Během zimy bylo hodně teplo, pupeny se začaly nalévat a pak přišlo období, kdy bylo jen -12°C. Ale to plně... celý příspěvek >
Sekačka, 18.6.2014
Už je to řadu let, co traktůrky pod touto značkou prodávali. Já bych to řešil tak, že bych tam zajel a zeptal se jich. Odkaz žádný neznám. Stanislaw
Sekačka, 18.6.2014
Dobrý den. Traktůrky ale pod názvem Toro prodávala dříve firma Mountfield. Třeba Vám to nějak pomůže. Stanislaw
Akát růžový, 13.6.2014
Dobrý den. To roubování bude asi správná úvaha. Ale úhyn nemusí být zaviněný zimou, ale u tohoto akátu, což bude asi Robinia hispida, je to poměrně známý jev, že původní roub zaschne. Dokonce to dělá i hodně prosperující strom. Sám jsem takový měl a... celý příspěvek >
Ředkvičky, 8.6.2014
No já s panem Mirkem nesouhlasím. Na trhu jsou odrůdy pro celoroční pěstování a rozhodně se nemusí vysévat jen hybridní osivo. Je spousta odrůd, které již kapánek pamatují a stále jsou výborné. Namátkou třeba známá Slávie, tu pěstuju od té doby co... celý příspěvek >
Jaký vybrat refraktometr?, 6.6.2014
Dobrý den. Já za sebe napíšu, že pokud dělám kvas jen pro sebe, na to stačí prst a pusa. Vyzrálé ovoce asi pozná každý tím, že ho ochutná a jestli je prokvašený kvas poznám tak, že do něj strčím ten již uvedený prst a pak ho olíznu. Refraktometr... celý příspěvek >
Co to je?, 30.5.2014
Dobrý den. Rostlina na fotce č. 3 je Conyza canadiensis, čili turanka kanadská. Umí pěkně zlobit, je fest houževnatá. Stanislav
Kadeřavost už nyní, 27.5.2014
Dobrý den. Já jsem použil přípravek Kocide celkem 3x a to jednou na podzim a potom na jaře. Napadení i tak silné a protože mám v jedné řadě 15 stromků broskvoní, je krásně vidět různá odolnost kultivarů proti této chorobě. Nejlíp je na tom... celý příspěvek >
Vaše zkušenosti - Pražákovi Droždín u Olomouce?, 26.5.2014
Jen tak bokem. Tu větu neřekl pan Švejk, ale závodčí ze známé četnické stanice.
Pěstování okurek na síti - vertiko systém, 21.5.2014
Dobrý den. Letos to budou dva roky, kdy jsem pěstoval nakládačky na síti. Něco kolem toho jsem tady uváděl, možná se to dá ještě najít. Za sebe jen napíšu, že v mém případě určitě nebyla větší úroda takto vedených nakládaček. Část porostu byla běžně... celý příspěvek >
Mohu prodávat zeleninu z domu?, 19.5.2014
Dobrý den. Možná jsem to posunul ještě o kousek dál. Udělal jsem to podobně jak píšete, akorát jsem k tomu napsal cedulku, ať si to klidně zadarmo vezmou a slupnou. Osvědčilo se to. Skoro každý den jsem to obnovoval. Jednou... celý příspěvek >
Co je to za kytičku?, 11.5.2014
Dobrý den. Je to Hyacinthoides hispanica, ladoňka španělská, bílá varianta. Je ještě modrá a růžová. Moc krásná rostlina. Stanislaw
Černy jeřab (Aronie), 8.5.2014
Dobrý den pane doktore. Dovolím si napsat svůj postřeh, ale možná, že mylný. Dle mého Aronie štěpovaná na jeřábu plodí výrazně více než keřová forma. Podle mého je to tím, že ta podnož to doslova tlačí do podnosti, nikoli do růstu. Co jsem měl... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika