Příspěvky uživatele - 18.68

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mega cibula, 23.9.2014
Není to fotomontáž. Takové soutěže běžně v Anglii pořádají a skutečně tam mívají neuvěřitelné výpěstky. Před pár lety jsem jen tak vysel osivo odrůdy Globo a největší cibule měla skoro 2kg a to jsem se tomu vůbec nevěnoval. Stanislaw
Sekacky Mountfield nebo jine, lepsi?, 20.9.2014
Sekačku od Bédi mám určitě víc jak 20 roků. Castel Garden, záběr 53cm, slitinový korpus. Motor BS. Posekala neuvěřitelné metry a stále seče a seče a seče... Stanislaw
Zádový motorový rosič Farm 3S, 2.9.2014
Dobrý den. Najděte si na vinařském serveru diskuzi o tomto rosiči a budete číst, jak to vinaři používají. Náhradní díly bez problémů i servis. Ale pokud jej budete používat tak nějak v pohodě, nějak moc nechápu, co by se na něm mělo kazit. Sám mám už... celý příspěvek >
Prosím o určení stromu, 19.8.2014
Mohla by to být nějaká magnólie. Stromové se u nás moc nepěstují, jsou docela cimprlich na zimu.
Neznámá kytka z Alp, 17.8.2014
Nezlobte se na mě, ale děláte z toho fakt kabaret. 8 příspěvků a pořád nic. Prostě napište název a je to. Stanislaw
Identifikace rostlinek, 11.8.2014
Šmankote, to snad ne! Je to Juniperus squamata "Blue Star" mírně panašovaný. Tohle dělají squamaty zcela běžně. Stanislaw
Proč by se měly používat rukavice při práci s motorovou pilou?, 5.8.2014
Dobrý den. Pane doktore, dle fotky tipuji na to, že poškozený řezal s pilou, na které vůbec nebyla řetězová brzda, nebo byla zcela nefunkční. A pila fest kopla a protože je poškozená levá ruka, tak ta šla přímo do řetězu. S rukavicí to dle mého... celý příspěvek >
Stroj Honda nefunguje na český bezin, 2.8.2014
Dobrý den. Já bych se určitě tak nevysmíval. Moje letošní zkušenost. Na jaře jsem si do svých sadů koupil zcela novou mašinku na mulčování. Motor je tam Brigs, asi nejnovější konstrukce. Na problém s benzínem jsem byl upozorněný již prodavačem,... celý příspěvek >
Sazenice jahodníku v sadbovačích, 2.8.2014
Proč blbá jahoda?
Borovice, 22.7.2014
Dobrý den. Paní Lído, omlouvám se, ale smrk omorika koření velmi dobře, není to smrk ztepilý, který skutečně koření mělce. Smrk omorika je doma na Balkáně, takže v těch skalách umí fakt zakořenit. Stanislaw
Borovice, 22.7.2014
Aha. Takže paní strašíte omorikou vysokou 40 metrů, která ovšem u nás nikdy nerostla a a ni neroste. Fakt dobrý. Znám omoriky vysoké tak do 15. metrů. Pokud by měla majitelce dorůst ještě výš, tak to všichni co sem něco napíšeme, budeme dávno po... celý příspěvek >
Borovice, 21.7.2014
Když píšete o těch amatérech, můžete mi teda napsat, kde roste omorika vysoká 40 metrů? Na území našeho státu jsem ji ještě neviděl. Stanislaw
Fiskars vs Hultafors, 21.7.2014
No vidíte. Sice je to pro Vás nepochopitelné, ale i tak se zcela bez problémů prodávají sekery Fiskars v obrovských počtech k naprosté spokojenosti jejich nových majitelů.
Honda Vs. Briggs&Stratton, 16.7.2014
Vztekáte se zcela zbytečně. Na golfových hřištích se skutečně greeny sečou každý den, zrovna tak na travnatých tenisových kurtech se porost seče každý den. U domu tráva dokáže narůst za pouhý den i 4cm. Stanislaw
Proč by se měly používat rukavice při práci s motorovou pilou?, 16.7.2014
Jsem před mnoha destítkami let vyučený lesař. Vůbec si neumím představit, že i dnes, kdy pilu používám jen tak kolem domu či v sadu, si nevezmu kvalitní rukavice. Stanislaw
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika