Příspěvky uživatele - 18.68

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 1.9.2015
Je úplně neuvěřitelné, jak Vás bere jedna firma, která vyrábí také rýče. Prostě se smiřte s tím, že je obrovská spousta lidí, kterým ty výrobky vyhovují, ale taky na ně mají bez problémů peníze. Pokud je nemáte Vy, asi Vám tady moc nepomůžem. Možná... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 30.8.2015
Máte rád věci funkční. Ale to já taky a proto mám tento rýč. Už ho mám hodně dlouho a stále jsem na něm nenašel ani jednu věc, která by byla jen maličko špatná. A jak tady psal už pan doktor, těch dřevěných násad jsem i já polámal dost. Já vůbec... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 30.8.2015
A tak, Vás těší cokoli negativního, co můžete na výrobky této firmy napsat. Zkuste se ale ptát té obrovské spousty spokojených majitelů, co jim ty výrobky v pohodě slouží. Sám patřím mezi ně. Stanislaw
Jak moc mohu ostříhat buxus, aby znova obrostl?, 13.8.2015
Dobrý den. Není třeba se obávat. Skutečně jsem viděl živý plot z buxusu ostříhaný tak, že na něm nezbyl ani jeden zelený lístek a dnes je z něj opět krásný živý plot. Tím střihem jsem byl překvapený a tak jsem to pozorně sledoval a opravdu, obrůstání... celý příspěvek >
Co to je prosim?, 30.7.2015
Dobrý den. Solanum nigrum, ten venkovní plevel, v kultuře někdy i celkem otravný. Používal se i v léčitelství. Stanislaw
Co je to za strom?, 13.7.2015
Ale no tak. |Je to cekem běžná okrasná jabloň Malus x purpurea, nějaký kultivar. Je toho víc. Není to nic vzácného, vysazuje se to běžně. Stanislaw
Rady do začátku chovu králíků, 10.7.2015
mmam dosti samic a dva samce ted letos se rodej dobre mlady ale začina to chcipat co mam delat jednou to ma prujem jednou se nafoukne nakej nekdo dava travu nekdo ne nekdo jen seno vodu chleb tvrdej kukurici  a td nekdo dava očkovat jinej zas ze... celý příspěvek >
Kvas z Třešní, 9.7.2015
Dobrý den, chci se zeptat. Mám založený kvas z třešní cca 120L do kterého jsem přidal 3kg cukru a potřebné kvasinky+živná sůl+enzym. Kvas byl založen před 19ti dny a kvasil v teplotách do 20ti stupňů. Nicméně jsem kvas právě měřil: refraktometrem na... celý příspěvek >
Jsem zahradkar zacatecnik a mam spousty zvidavych dotazu, 6.7.2015
Starý strom znamená, že má bohatou kořenovou soustavu, jinak by to nebyl starý strom. A ten si vodu zcela spolehlivě najde. Stanislaw
Skřipce na vázání rajčat, 30.6.2015
Dobrý den. Používat dvojitý provázek s uzly bylo zcela běžné za socíku v jednom zahradnickém závodě, kde jsem tehdy pracoval. A rajčata se tam pěstovala na hodně velkých plochách. Běžný byl jeden hektar. A výška rostlin dosahovala 4metry, čili váha... celý příspěvek >
Skřipce na vázání rajčat, 29.6.2015
Dobrý den. Mrkněte na akciovku Oslavan, co nabízí třeba vinohradnické potřeby. Tam to mají. Je to výborná věc a za pakatel. 3Kč. Stanislaw
Zahradny rebrik, 27.6.2015
Rozdíl je to skutečně velký. Když jej dáváte do koruny stromů, tak jen ta jedna stojka tam jde mezi větve hladce, ale normální žebřík ne. Furt něco zavazí. No a skladování není třeba řešit, je to jen ovocnářský žebřík, třeba elektrikáři mají... celý příspěvek >
Neznámý plevel, prosím o radu, 9.6.2015
Dobrý den. Paní Trojanová, je to křídlatka, bude to asi ještě hodně zlobit. Zkuste si o ní na webu něco najít, nebývá to jednoduché. Je to invazní rostlina. Stanislaw
Umírající tis, 7.6.2015
V tom případě zaléváte stylem zbytečně - zbytečně - zbytečně...
Umírající tis, 5.6.2015
Dobrý den. Jen poznámku, na zalití tak mohutného exempláře byste potřeboval asi tak cisternu vody. Umíte si představit, kde jsou kořeny tohoto tisu? Není třeba mít obavy, takový tis si poradí i bez zálivky. Stanislaw
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika