Příspěvky uživatele - 18.68

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je to jalovec?, 31.5.2015
Šmankote Moudivláčku, kdepak jste viděl chvojku vysokou 8 metrů? Je to Chamaecyparis lawsoniana nejaký kultivar. Stanislaw
Malina - výsadba, 17.5.2015
Krásně napsáno. Smekám před Vaším příspěvkem. Každý jiný je hrdina a přitom nemá vůbec tušení, co znamená zahradničit.
Problém se zemí z kompostu - předpěstování paprik a rajčat, 2.5.2015
Přehnojene jak cyp.
Pozna prosim nekdo tento strom?, 1.5.2015
Kdepak, todle je převislý jilm.
Identifikace živého plotu - druh rostliny, 22.4.2015
Dobrý den. Nějaká meruzalka. Zkuste, jestlli květy voní, pak je to Ribes aureum, jesti ne, tak Ribes alpinum.
Úprava malotraktora, 19.4.2015
Jen zdání. Pokud není správně nastavený pluh, což není úplně jednoduché, tak je to jen a jen trápení.
O co se jedná?, 18.4.2015
Nicméně tam máte parádní zem, tam poroste všechno.
Která odrůda Vám hýbe s rozumen nebo žlučí, 5.1.2015
Vůbec nechápu, proč by někomu mělo hýbat žlučí pěstování nějaké odrůdy. Všechny šly společně s lidma a vyjadřují spoustu práce a námahy, které jim ti pěstitelé dali. Sám smekám přede všemi stromy, které mám možnost stále ještě vidět. O to víc... celý příspěvek >
Váš recept na vyprošťovák, 1.1.2015
Přesně. To už velitel četnické stanice v Putimi říkal svému závodčímu, že alkohol je zhouba. Voni toho moc nesnesou a pijou to...
Vŕba košikarska, 27.12.2014
Dobrý den. Obrátil bych se na výzkumák v Jílovišti. Nebo na výzkumák v Kunovicích. Snad se nepletu, ale tam měli obrovský sortiment vrb a topolů. Prodávají jak upravené řízky, tak i metrové pruty či celou délku. Stanislaw
Prodej ovocných stromků, 10.12.2014
Taky jsem se usmál, je to úplně závratná plocha... Stanislaw
Určení druhu borovice, 7.12.2014
Klasická borovice lesní.
Výsadba thují v prosinci?, 5.12.2014
Děkuji Vám všem, kteří jste reagovali na můj dotaz. Váhal jsem, ale rozhodl jsem se thuje nasadit. Do jamky nasypal substrát (univerzal B)a bohatě zalil. budu kontrolovat vláhu a uvidím. Zatím nějak mrznout nemá spíš pršet což mi nahrává.... celý příspěvek >
Jaký štěpkovač?, 4.12.2014
Dobrý den. Napíšu za sebe. 50 stromů je celkem malý počet. Větší množství dřeva po prořezu budete mít jen jednou a to po prvním prořezu. To se dá hravě zvládnout motorovkou na špalíky. Drobné větvičky bych popálil po proschnutí přímo v zahradě a... celý příspěvek >
Dřevěný soudek na slivovici - dozrání, 3.12.2014
Pane inženýre. Téměř každý rok zakládám kvas z vlastních plodů švestek a pak si nechávám vypáit slivovici. Sám jsem před lety použil vlastní slivovici, kterou jsem nechal zrát s peckami. Mám celou řadů různých ročníků, ale když se zastavili... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika