Příspěvky uživatele - 71.128

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nejranější odrůdy meruněk, 26.6.2014 Obsahuje fotku
happy: jojo já už Pincot jím od minulé středy / Zlínsko/ a každé ráno je jich nejmín 10 popadaných a měkké jsou už jak sr... :o), ale ta chut se mně vloni zdála lepší, je to takové nevýrazné, jalové,asi tím že to je nejméně 14 dní uspíšené
Odběr roubů v červenci - jak je uchovat do jara?, 15.6.2014
Soused má skorou meruňku, již zraje, ale chce strom ostříhat. Sice mně nějaké větve nechá do ledna, unora na roubování, ale přemýšlel jsem jestli to co ostříhá by se dalo také uschovat do lednice. Nebo je nějaký jiný způsob aby to vydrželo do... celý příspěvek >
Bezchlorová údržba bazénu Mountfield, 9.6.2014
Ta voda vydrží více jak 5 dní  Sem tam tam šupnout trošku Sava a Vločkovač, každý den to prohrábnout sítkou na perločky - vyčístit od listí smetí, večer si zaběhám v bazenu kolečko a vír usadí kal ve středu bazenu, krerý ráno odsaju hadici /... celý příspěvek >
Naroubovaná meruňka na vzrostlé slivoni, 3.6.2014
Wimpy no ono velice nebylo co vychovávat, když se podíváte ve vlákně výše na původní foto, byl to jen takový pokus s roubováním a ono se to ujalo a 2 krátké větvě na dlouhém pahýlu, s tím se toho moc dělat nedá, s letošními ujatými rouby přímo na... celý příspěvek >
Jak upravit korunu meruňky Bergeron?, 3.6.2014
Blízko plotu je, pořád bojuji s místem, budu muset případně sestřihávat co se dá dělat :p)
Naroubovaná meruňka na vzrostlé slivoni, 2.6.2014 Obsahuje fotku
podávám hlášení o dalším vývoji :p) letos jsem přirouboval Kioto, Harogem,Pincot a Leskoru, ujmulo se dalších asi 7 roubů z 12 a na minulém roubu je meruněk jak na hroznu vín a :p) Manželka furt nadává at to proberu, ale mně je to líto, na... celý příspěvek >
Jak upravit korunu meruňky Bergeron?, 2.6.2014 Obsahuje fotku
Tak podávám hlášení o stavu Bergeronu, přežil radikální střih a má se čile k světu
Odchází do věčných lovištˇ?, 2.6.2014 Obsahuje fotku
přikládám ještě 2 foto, snad to z nich bude lépe vidět
Odchází do věčných lovištˇ?, 2.6.2014 Obsahuje fotku
Takže se ptám, jak a kdy to řešit nějakým zachraňujícím řezem a jak razantně zakrátit větve? Probírka plodů to asi již nezachrání, tak je nechat dozrát všechny? Oproti loňsku je jich podstatně méně. Dát broskvoní nějakou mocnější... celý příspěvek >
Odchází do věčných lovištˇ?, 2.6.2014 Obsahuje fotku
Standa :to není o nenažranosti :p) každý rok mívám dost broskví, ale je fakt, že jsem to před 5 lety a dříve tak neřešil ty věci jak co řezat aby to udělalo to a to, až ted se do toho teprve snažím proniknout a dělat poručíme dešti -  větru... celý příspěvek >
Nový obrost po silné kadeřavosti, 2.6.2014
Chtělo by to fotku :p) ale broskve jsou jak vrba, obrůstají pořád až skoro do podzimu. Na podzim sice je postřik vhodný, ale není ten klíčový, já stříkám vždy když začne pučet angrešt a pak za týden dva ještě jednou a letos jsem utrhl... celý příspěvek >
Odchází do věčných lovištˇ?, 2.6.2014 Obsahuje fotku
Nevím co Red Havenu je, letos broskve má ale vůbec neobráží nové výhony, tak se bojím jestli už to nemá spočítané, sadil jsem ji po povodni 97 takže už má 17 let ale druhá co mám jinde v zahradě stejného stáří jede skvěle. I menší broskev před ní... celý příspěvek >
Co s těmito rybízy?, 26.5.2014
To je asi myšleno ty slabé výhony ze země 
Očkování nebo roubovaní lze nyní?, 22.5.2014
Zahrada je na Zlínsku /střední Morava/ a jelikož mám 5 různých broskvoní, tak kdy rodí je mně celkem jedno, spíš aby byla chutově lepší a dala se i zavařovat. Od pecky je mně to celkem jedno, dělá to manželka a ona to nějak zvládne takže to je... celý příspěvek >
Očkování nebo roubovaní lze nyní?, 19.5.2014
Jakým druhem je RH překonaná? Která odrůda je tedy lepší a v čem pokud bych pořizoval naáhradu?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika