Příspěvky uživatele - 71.128

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roubování meruněk, 29.11.2013
Takže jestli to chápu dobře, pokud budu brát roub z pozdější odrůdy meruňky a roubovat na skorou a udělám to třeba již v únoru ze stromu na strom, měla by být úspěšnost ujmutí dobrá nebo bude ještě lepší pokud rouby odeberu dříve a uložím třeba ve... celý příspěvek >
Roubování meruněk, 29.11.2013
V čem a proč je lepší ujímavost roubu meruňky nachytaného např v prosinci a roubovat začátkem března, proti odebraní roubu v březnu a hned aplikace na druhý strom - v podstatě okamžitý přenos roubu ze stromu na strom?
Burčák z vína - jak na to?, 25.10.2013
na mrazák jdou jen 3 petky na vánoce, snad to bude pak pitelný  :p) zbytek se asi nedožije neděle :p)
Burčák z vína - jak na to?, 25.10.2013
Jsem 2/3 stočil do petek a šup s tím na mrazák a už jsem z tý hadice a koštování nametenej, ale je to dobrý - mňamka  :o) 5 l jsem nechal malý demižónek na pokusy, jaký z toho bude víno, tak uvidím co se podaří.
Burčák z vína - jak na to?, 25.10.2013
asi soudruzi z NDR udělali někde chybu,dnes jsem to změřil a má to jen 6 stupňů cukernatosti,je to možné když po přislazení 2 kg to mělo 14 stupňů - čekal jsem že se to zvedne na 22 dle propočtů.Nyní to má spíše mléčnou barvu a je to docela ožralé na... celý příspěvek >
Burčák z vína - jak na to?, 20.10.2013
Tak jsem tam přidal 2 kg rozvařenýho cukru a hned to začalo bublat :o)  Otázka zní : za jak dlouho asi bude vrchol, kolik dní nebo jak to poznat, dělám to poprvé a nerad bych aby se to zlomilo a byl z toho řezák, podotýkám mám to v opleteném... celý příspěvek >
Burčák z vína - jak na to?, 20.10.2013
Tak jsem včera dovelz cukroměr a moštoměr a naměřil jsem 11 stupňů, kolik cukru bych měl dosladit na 15-17 l štávy z bílých stolních hroznů? Odhaduji tak 1,5-2 kg, je úvaha správná? díky
Burčák z vína - jak na to?, 9.10.2013
Právě nemám cukroměr ani moštoměr tak těžko odhadnout a investovat se mně zatím do něj nechce, proto tenhle dotaz kolik cukru :p) A než si dovezu od tchána za 14 dní může být pozdě
Burčák z vína - jak na to?, 9.10.2013
Zdravím, před 3 dny jsem vymačkal a vylisoval stolní bílé hrozny asi 15 l a jelikož chci poprvé zkusit burčák a porovnat nakolik se liší vlastní od těch od prodávaných u cesty, tak bych měl dotaz co vše dodržet pro kvalitní výsledek. Dal jsem ho... celý příspěvek >
Rajčata ven?, 19.5.2013
Už je mám asi 3 týdny venku / asi 50 ks / a už jsou pěkně otužilé a pevné 
Kveten 2013 - kadeřavost broskvoní, 14.5.2013
Někde jsem vyčetl, že se postřik na kadeřavost dělá, když začnou pučet angrešty a dělám to již druhým rokem a funguje to. Když jsem stříkával v minulých letech později, nemělo to učinek,tedˇ už asi škoda postřiku
Naroubovaná meruňka na vzrostlé slivoni, 29.4.2013 Obsahuje fotku
Já zkusil vloni naroubovat meruňku Harogem na Čačanskou lepotici, protože na tom stromě ty slivoně nic moc a na vedlejším skvělé, tak jsem si řekl, že to předělám na meruňku. Zkusil jsem anglickou kopulaci a ujalo se to,očka co jsem zkoušel za... celý příspěvek >
Naroubovaná meruňka na vzrostlé slivoni, 17.3.2013
Já loni zkusil naroubovat meruňku Harogem na Čačanskou Lepotici /měla by být odolná proti šárce / a vypadá, že se to ujalo, tak jsem sám letos zvědavý, jak moc to poroste - neporoste 
Bergeron - co se stalo?, 21.8.2012
nene zalivam jen konvou a ne korunu, jen dole okolo kmene
Bergeron - co se stalo?, 21.8.2012 Obsahuje fotku
Ráno si piju kafíčko na zahradě a uplně jsem se zděsil, meruňce po včerejších vedrech uplně  zaschly listy , ale jen některé, je to tím včerejším vedrem nebo nějaká nemoc? Nebo mrtvice? Vody jsem ji dával obden 10 l konev Díky za radu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika