Příspěvky uživatele - 71.128

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 19.3.2014
 jj myšleno bylo jestli mezmrzne, jestli nepřijdou mrazy, ne že bych to zachranoval proti tomu Horizontem, to bych spíš použil Borax jako vloni a bylo to super, už jsem pak ani nevěděl koho podarovat kolik toho bylo a to mám plnou garáž... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 17.3.2014
jo to nevím, dobrá připomínka, zítra vemu štetec a budu dělat včelku Maju pro jistotu :p) ted jsem někde našel toto : Meruňka vhodná i do vyšších poloh, velmi vysoké výnosy velikost : velmi velké plody až 80 g, červené zbarvení na 50%... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 17.3.2014 Obsahuje fotku
a ještě jedna,lokalita Otrokovice - Zlínsko
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 17.3.2014 Obsahuje fotku
Pincot už jede, tak jsem ho dnes postříkal Horizontem, nezmrzne?
Jak upravit korunu meruňky Bergeron?, 5.3.2014 Obsahuje fotku
Ještě bych Vás poprosil co s Kioto meruňkou, jestli to upravit obdobně jak Bergerona / už jsem dle Vašeho nakresu omydlil :p) / nebo nějak jinak zastřihnout popř.nechat tak?
Jak upravit korunu meruňky Bergeron?, 4.3.2014
Tenhle návrh se mně také docela zamlouvá, kdy to případně střihnout? Stacilo by po urodě, pokud nějaká bude? Vloni nezarodila, tak bych byl docela letos zvědavý jaké meruňky budou chutově. A otázka jak donutit vyhnat nové letorosty tam... celý příspěvek >
Jak upravit korunu meruňky Bergeron?, 28.2.2014 Obsahuje fotku
Tak tohle je finále. Moc děkuji Stando za názornou radu, s výsledkem jsem maximálně spokojený,rány jsem zatřel latexem s přísadou trochu kuprikolu 
Jak upravit korunu meruňky Bergeron?, 28.2.2014 Obsahuje fotku
s tim křížem to rozpírám trochu ven, aby meruňka měla světlo a prostor.jdu to nafotit   Tak tady to je,kotlovitou bych asi moc nechtel z důvodu menší zahrady,spíš to pustit trochu nahoru. Jedná se mně spíš jak založit to horní patro,aby... celý příspěvek >
Jak upravit korunu meruňky Bergeron?, 27.2.2014
nikdo neporadí?
Jak upravit korunu meruňky Bergeron?, 25.2.2014 Obsahuje fotku
Nechat to tak popř kde to zakrátit? Pokud i vložíte zpět foto kde to střihnout budu rád, nejsem si jistý co s ní dělat, zda to nechat nebo udělat kotlovitou korunu. Děkuji za názorné rady.
Postřik meruňky, 25.2.2014
Horizontem dle návodu proti monilioze, zhruba v období když začne kvést
Druh broskvoně, 25.2.2014
Nasadil jsem předloni Cresthaven, dal jsem ji ještě navíc do polostínu, odpoledne již na ni slunce nejde, má být skoro poslední rodící a tím jsem to ještě trochu prodloužil a měla koncem září skvělé sladké velké zelene plody, byli jsme z ní... celý příspěvek >
Kdy stříkat proti kadeřavosti v roce 2014, 23.2.2014
jsem dnes po zimě vylez ven, že naroubuji pár jabloní a dodělám roubování meruněk a s hrůzou jsem zjistil že angrešt už ma prtavé malé zelené lístky.tak jsem nabil přístroj Sylitem 65 a zahájil palbu na broskvoně, je teda fakt, že to vítr foukal víc... celý příspěvek >
Meruňky Pincot a Kioto, 29.11.2013
přesný datum asi neřeknu, ale Pincot mně zrála první, potom Harogem a až po ní Kioto, ale je fakt že Pincot mám na plném slunci, Harogem a Kioto stíněné částečně pergolou a Kioto ještě menšího vzůstu / mladší  -  jak Harogem/ a navic je... celý příspěvek >
Roubování meruněk, 29.11.2013
Podotýkám že jsem na jaře rouboval ze stromu na strom a byl jsem docela úspěšný, jen chci ještě přeroubovat odrůdu co není chutově až tak skvělá jak Harogem, kterým ji chci pco nejvíce ořeroubovat
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika