Příspěvky uživatele - 71.128

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bergeron - ožije nebo ne?, 23.4.2012 Obsahuje fotku
Nasadil jsem asi před 3 týdny, trošku ty pupeny popojely, ale nějak se mně to nezdá, zdá se mně že pomalu pučí. Myslíte že je ještě čas nebo to mám zavčasu reklamovat?
Jakou odstředivku a drtič na mošt? Zkušenosti?, 20.4.2012
Poradte prosím, zda lisovat klasickým ručním lisem nebo prohnat drtˇ ždímačkou. Co z toho pořídit, ta ždímačka má o kolik menší výtěžnost oproti ručnímu lisu? Popř kde levně pořídit drtič a lis nebo  ždímačku ?
Drtič na ovoce, 15.4.2012
Bylo by foto vrtule prosím? Z jakého materialu je? Je to vhodné i na mošt nebo jen na kvas?
Kdy stříkat proti monilioze?, 13.4.2012
Jo a chci strikat syllitem 400, snad na to bude vhodny kdyz uz jsem ho koupil omylem misto 65
Kdy stříkat proti monilioze?, 13.4.2012
Tak na to rano nabehnu, pokud nebude prset, docela dost těch květů vydrzelo nezmrzlych, asi to bude tim jak jsem jim v okoli 3-5 metru topil venkovnim krbem, zalel konvou cele okoli v dosahu 5 metru a poustel u vinka z radia pisnicky, i kdyz sem tam... celý příspěvek >
Kdy stříkat proti monilioze?, 13.4.2012
Uz ted nebo jeste pockat tyden dva? Kvety jsou bud pomrzle nebo odkvetle, ale kupodivu se objevilo par novych bilych, tak jeste pockat at to cmelaci opyli?
Jak budete chránit rozkvetlé meruňky proti víkendovému nočnímu mrazu, 9.4.2012 Obsahuje fotku
tak nevím no
Jak budete chránit rozkvetlé meruňky proti víkendovému nočnímu mrazu, 9.4.2012 Obsahuje fotku
další
Jak budete chránit rozkvetlé meruňky proti víkendovému nočnímu mrazu, 9.4.2012 Obsahuje fotku
přežila? nebo je to zmrzlé?
Jak budete chránit rozkvetlé meruňky proti víkendovému nočnímu mrazu, 9.4.2012
Jo ještě jsem dal pod merunky konev a petky s vodou a led tam byl
Jak budete chránit rozkvetlé meruňky proti víkendovému nočnímu mrazu, 9.4.2012
Tak jsem merunkam topil krbem v dosahu asi 5 metru az do 23,00 pak jsem nalozil 2 velke špalky a zmožen Frankovkou, šel spát, rano v 7,00 byl krb vyhasnut tak jsem fofrem udelal znova ohen, v noci jsem jeste behal s konvou a cele okoli pod merunkama... celý příspěvek >
Jak budete chránit rozkvetlé meruňky proti víkendovému nočnímu mrazu, 8.4.2012
Má někdo vypozorované v kolik hodin v noci je nejnižší teplota? 24,00 nebo 3,00 nebo 5,00? Medituji že opět udělám v krbu oheň a vezmu plechové kýble a do nich dám pod stromy žhavé uhlíky. Včera teda byla spotřeba Frankovky velká při tom... celý příspěvek >
Jak budete chránit rozkvetlé meruňky proti víkendovému nočnímu mrazu, 7.4.2012
Tak jsem to dnes dopoledne postrikal boraxem, merunky vypadaji po opylení, tak jsem zvedavy jak dopadnu, jeste zvazuji jit udelat do venkovniho krbu ohen a nalozit do rana nejake parezy ,ktery je cca 2 - 5 m od merunek, jestli by to pomohlo... celý příspěvek >
Jak budete chránit rozkvetlé meruňky proti víkendovému nočnímu mrazu, 6.4.2012
Dost přesná předpověd je zde a Mirku tuším že to je Kyjov, kde bydlíš a tam hlasí so -1 a ne -5 obdobně jako u mne na Zlínsku -2 a -4
Jak budete chránit rozkvetlé meruňky proti víkendovému nočnímu mrazu, 6.4.2012
Postříkat vodou, Boraxem nebo jim zatopit třeba ve venkovním krbu? :p) Nebo nějaka učínnější metoda?
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika