Příspěvky uživatele - 71.128

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak a kdy ostříhat Kioto?, 23.7.2012
ano 4-5 m to tak asi bude. Ty nizsi větve nestřihat nebo to zakrátit o 1/3- 1/2? Zdají se mně moc dlouhé, aby to na rok urodu udrželo a neprasklo to Balakrylem zatírám vše :)
Jak a kdy ostříhat Kioto?, 22.7.2012 Obsahuje fotku
Poradí někdo? Nějak si s tím nevím rady, nejlépe udělat čárky na fotku kde to střihnout, děkuji moc Nebo nestříhat?
Pozná někdo prosím co to je?, 8.7.2012 Obsahuje fotku
aby to nebyl třeba Bolševník :)
Pozná někdo prosím co to je?, 8.7.2012 Obsahuje fotku
vyrostlo to samo i sousedovi a nevíme co to je, napiště prosím název, děkuji
Balkonová keříčková rajčata - odstraňování listů, 25.6.2012
na normalních rajčatech běžně otrhávám spodní listy a pokud mají velké listy i nahoře, vemu nůžky a klidně je střihnu na polovinu, když jsou rajčata blízko sebe, at mají světlo i sousední. Za ty roky co to dělám nepozoruji, že by měli problém,... celý příspěvek >
Bergeron - ožije nebo ne?, 21.6.2012 Obsahuje fotku
ty afrikány mají na to tak moc velký vliv? Jsem myslel že s tím odpudím ruzné mšice atd. Co se s tím zakrácením dá dělat? Jak to napravit? Afrikány skončili v kompostu :p) Ty větvičky na délku jsou už asi 2 měsíce stejný,vůbec nerostou do... celý příspěvek >
Bergeron - ožije nebo ne?, 21.6.2012 Obsahuje fotku
Tak nevím, se mně zdá že roste nějak pomalu, spíš se ted zastavil a žádné přírustky, kde může být problém?
Rez hrušňová, 3.6.2012
Začala se u mne opět objevovat rez hrušňová, chvojku klášterní jsem na jaře vykopal, ale asi je někde v okolí u sousedů na jalovcích . Má ještě tedˇsmysl stříkat Baycorem hrušeň nebo to nechat až na podzim? Přitom na jaře jsem hrušeň stříkal... celý příspěvek >
Přehnojené slivoně slepičincemi?, 21.5.2012
Já to řeším takto, pytel slepičinců asi tak 15-25 kg vysypu do 120 l bečky, nechám zkvasit a pak na 1 konev vody 10 l dám zhruba 1 zednický šufan zkvašených kuřinců,/ v průběhu roku do podzimu jen přilévám do bečky vodu a tím slabne poměr jak je... celý příspěvek >
Bergeron - ožije nebo ne?, 20.5.2012 Obsahuje fotku
Nejsou ty listky nějak malé ? Největší lístek má velikost 3x 2 cm , pokud to není zřejmé z foto
Slimáci, 10.5.2012
Já myslím že vymrzli totálně  :) ještě jsem nezahlíd ani jednoho španěla :p) otázka šasu než nám je zas Tesco doveze :(
Tak dáte je už ven?, 8.5.2012
uf já už to mám 14 dní venku / rajčata ,cukety a okurky / a rostou jak divé :)
Slimáci, 25.4.2012
já jen že loni mně slimáci už žrali v pařenáku salát a letos jsem tam našel jen jednoho prcka s ulitou :p) a salát už půjde o víkendu na stůl neožrán
Slimáci, 25.4.2012
tak to vypadá že letos španělští přes zimu asi vymrzly, zatím jsem ještě neviděl ani jednoho. Viděl nekdo nějakého letos, nebo bude pár roků pokoj :p)
Bergeron - ožije nebo ne?, 23.4.2012
190 m nv, no ale Pincot, Kioto už maj listy dávno venku, proto jsem tak nedočkavej
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika