Příspěvky uživatele - 176.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Toto není Černý Bez - prosím o radu, 15.6.2015
Myslím že je to bez hroznatý toto jsou plody které dozrají do červena ale dříve než černý bez také dříve kvete, květy se objevují už brzy na jaře spolu s listy.
Co je to za plevel a jak ho ničit?, 26.3.2015
Úrazník celkem nenáročná skalnička roste všude snáší i sešlapání, dokonce se používá jako náhrada trávníku na menších plochách nebo v japonských zahradách. Poradit si s ním nebude snadné je to hodně odolná kytka asi se budete muset obrnit trpělivostí... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 25.3.2015
je trochu pozdnější ale chuťově dobré a otrhaná zbylá rajčata na podzim bez problémů dozrála na lísce. Plody jsou velké a dozrávaly dobře i okolo stopky neměkly a nezmoučnatěly. Pokud při větších deštích praskaly tak jen slabě okolo stopky, ale... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 23.3.2015
Summer Cider od nich mám vyklíčil mě vyseto půl sáčku. Loni jsem vysela všechen a nebyl problém tak jsem ho letos objednala zase hůř mě od nich klíčí pouze Andina cornue ale dvě rostlinky tam jsou tak to stačí. Black Krym jsem měla ale letos... celý příspěvek >
2 neznámé kytičky, 6.3.2015
Podle listů asi kalanchoe-kolopejka
Kytička, 6.3.2015
Streptokarpus pozor na zálivku spíš méně než víc a hodně světla mě kvete i na plném slunci zalévám jednou týdně občas přihnojím.
Rychlerostoucví keř, 4.3.2015
Z keřů pámelník zimolez svída hlošina meruzalka jsou medonosné a dokonce i křídlatka je medonosná ale u ní je problém s abnormálním rozrůstáním. 
Rajčata pro sezónu 2015, 14.2.2015
pokud máte na mysli odrůdu Purple russian plum tak tu jsem měla a budu ji set letos zase má podlouhlý tvar tmavě červené až vínové barvy., chuťově je dobrá což u tmavých rajčat nebývá často nemoučnatí je šťavnaté perfektní i na ozdobu zraje středně... celý příspěvek >
Méně časté druhy tykví - pěstování, skladování, využití, 17.1.2015
Měla jsem Green Hubbard. První jsem použila na gril, ale ta byla čerstvě utržená, další čekaly na uležení ve sklepě. Před vánoci jsem rozdělala další a zkusila jsem udělat kojeneckou přesnídávku dýně plus jahody z mražáku dosladit a zahustit... celý příspěvek >
Vhodná keříčková odrůda rajčat do nádob, 10.12.2014
Ty keříkové v těch 10 i půjdou plody neleží na zemi nehnijí já jsem je tam měla a ve volné půdě už keřové nebudu pěstovat stačila krátká tyčka jako opora a nebo převisly přes kýbl. Jsou možná o trochu menší než ve volné půdě ale chuť stejná. U těch... celý příspěvek >
Čemu se bude dařit pod ořešákem?, 18.11.2014
Mě pod ořešákem krásně roste z keřů cesmína ale pokud tam sbíráte ořechy tak raději na kmínku píchá jako čert ta mahonie je tam snad 50 let ještě po babičce, ale stejný problém se sběrem ořechů. Z kytek rozrazil to je nezmar mám víc druhů čemeřice... celý příspěvek >
Moje nové tekvice 2014, 24.10.2014
Omlouvám se k odpovědi jsem se dostala až dnes. Ty Hubardy mají asi 2-3 kg plody dužnina je opravdu hodně oranžová voňavá nevýhodouje pouze vrásčitá slupka při loupání je větší odpad, ale stěny jsou silné jednou jsem ji grilovala a ze zbytku udělala... celý příspěvek >
Prosím o pomoc při určení rostliny, 11.10.2014
Veronica-rozrazil
Dýně, 23.9.2014
ta podlouhlá je Serpentine? Já jsem ji letos měla poprvé, ale bohužel slimáci byli rychlejší než jsem stačila zakročit byla ožraná. Tak snad příští rok. Máte s ní nějaké zkušenosti?
Kedy je najlepší čas na sadenie cibulí kvetín?, 17.9.2014
můžete sázet už teď do poloviny října aby cibuloviny stihly zakořenit do zimy a do hloubky asi dvojnásobku průměru cibule 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika