Příspěvky uživatele - 176.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přezimování cibulovin v nádobě, 17.9.2014
truhlíky a žardinky osázené jarními cibulovinami položené celou zimu na terase mě také nevykvetly a ta i když byly kryté chvojím a obalené bublinkovou fólií. Ale předloni jsem truhlíky a žardinky založila do záhonu a přikryla chvojím a na jaře krásně... celý příspěvek >
Záhon s pařezem ořešáku, 11.9.2014
zkusím vám sdělit svoje zkušenosti s ořešákem, říká se, že pod ořechem nic neroste, ale není to tak docela pravda, já tam mám květinový záhon a doela dost druhů kytek se tam daří dokonce i některým druhům lilií ale jsou druhy kterým se tam nelíbí.... celý příspěvek >
Fazole Gusty, 2.8.2014
určitě už je můžete sklízet je to chuťově nejlepší odrůda fazole co jsem zkusila má u mě na zahradě stále větší plochu a ta zralost je akorát
Prosim o nazev, 19.7.2014
Myslím, že je to Rmen
Co je to?, 5.7.2014
to první je krásnoočko-letnička někdy přežije zimu a kvete i druhým rokem. ta druhá je gaura taky letnička. třetí nevím. 
Určení keře, 4.7.2014
je to muchovník taky ho mám na zahradě bezproblémový keř právě teď zraje.
Hledání jména květiny, 21.6.2014
Myslím že je to Kohoutek věncový. Je to celkem nevýrazná květinka než začne kvést potom na sebe upoutá pozornost. Dobře se množí semeny.
Fialová rajčata, 15.6.2014
Mohl by to být Stolbur ten se projevuje fialovým zbarvením listů ty nádorky u kořenů deformované listy. Není sice vidět celá rostlina ale zkuste si to někde najít u této choroby neexistuje ochrana odstraŇuje se celá rostlina, někde jsem četla, že se... celý příspěvek >
Rajčata odolná k praskání plodů, 3.6.2014
To máte letošní? Jsou krásná, mě teprve kvetou škoda že jsou prasklá. Tuto odrůdu nemám San Marzano jsem letos nasela od Sema. Letos jsem dala víc odrůd do nádob, hlavně ty co loni hodně praskaly ale chuťově byly dobré. Já mám tu výhodu, že mám... celý příspěvek >
Řebčík, 20.5.2014
Sice se vydělávajípozději a nemusí každým rokem, na stanovišti vydrží dlouho, ale dala bych ho na chladné vzdušné místo a vysadila v září.
Odlišení sadby okurek, cuket a hokaido, 18.5.2014
Taky jsem se dívala na to co mám za oknem a porovnávala podle fotek je to velice těžké ještě by pomohla porovnat velikostně okurka by měla být menší než ostatní u té cukety mě ten list připadal stejný jako to co mám doma v kelímkách. 
Odlišení sadby okurek, cuket a hokaido, 17.5.2014
Je to dost tmavé ale řekla bych že 1 je okurka,2 cuketa a 3 hokaido.
Už rostou, 5.5.2014
Nádhera u nás zatím jen smrže podtrnky a začínají májovky ale je dost sucho pokaždé naprší tak 5-10 mm asi jednou za 10 dní a podstromy se to nedostane.
Mini, Bibi, Datlo od Semo, 3.5.2014
V sáčku skutečně mělo být Datlo a všude bylo popisováno jako červené rajče, ale v zahrádkáři psali, že Datlo špatně klíčí a tak ho nebudou letos nabízet a přijde náhradní odrůda. Pochopila bych, že je dají do již přdtištěných sáčků ale proč se podle... celý příspěvek >
Mini, Bibi, Datlo od Semo, 3.5.2014
Taky jsem se pídila po tom co nám to Zahrádkář vlastně poslal a zadala dotaz na   SEMO a odpověděli mi následovně: v sáčku je odrůda Datlo má plody datlového atraktivního tvaru 16-20 gramů žluté barvy velice chutné a pak se v tom vyznejte... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika