Příspěvky uživatele - 176.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Cizopasník na chryzantémach, 20.11.2013
Je to asi kokotice parazituje na rostlinách, je jednoletá ale vytváří mnoho semen klíčí brzo na jaře spojí s hostitelskou rostlinou a přes cévní svazky vysává živiny a rostlina postupně hyne. Semena si můžete na zahradu přinést s hnojem, rostlinou... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 20.11.2013
Taiko jsem letos zkusila rostliny byly docela mohutné násada plodů velká, chuť byla průměrná brzo jakoby zmoučnatěly a u některých plodů začaly hnědnou špičky-nedostatek vápníku, ale to bylo asi způsobeno velkou násadou plodů. Dozrávaly hodně rychle... celý příspěvek >
Afrikány - desinfekce půdy, 17.11.2013
afrikány prý odpuzují háďátka a drátovce zarývám je tam kde budu příští rok sázet brambory.
Netřesk, 17.11.2013
netřesky jsou jedny z nejodolnějších trvalek nemusíte je na zimu ani zakrývat, jen je nesmíte v zimě sešlápnout ale do záhonů většinou v zimě nevstupujeme.
Zelené hnojenie pre tykev, 3.11.2013
teď už je na setí zeleného hnojení pozdě ale pokud budete pěstovat na pozemku tykve můžete na podzim zaorat řepku.
Dlužicha - Heuchera - trvalka nejen do polostínu?, 27.10.2013
Díky na jaře vyzkouším, chtěla bych je na podzim do nádob viděla jsem je v kombinaci s trávami a vřesem dozdobené okrasnými tykvemi.
Dlužicha - Heuchera - trvalka nejen do polostínu?, 26.10.2013
zkoušel jste někdo namnožit dlužichu řízkováním mám některé starší druhy dost rozrostlé malí delší jakoby šlahouny a jsou rozkleslé. Teď na zimu jsem k nim přihrnula kompost a na jaře bych je zkusila namnožit, vypadají dobře i na podzim v nádobách,... celý příspěvek >
Podzimní červeň - ale co to je?, 14.10.2013
Ta první je ambroň západní 
Pochlubte se květinami, 14.10.2013
Dík všimla jsem si jí u lukonů, ale podle listů bych ji nepoznala. Je hodně náročná na vláhu? Já bych jí mohla dát pouze polostín pod jezírkem a nebo u studny tam je ale špatná zemina. Jak vám vyroste vysoká?
Pochlubte se květinami, 11.10.2013
krásně podzimě se to vybarvuje, chtěla jsem se zeptat co je to za listy na té druhé fotografii úplně vzadu za tou bohyškou?
Co nasadit na slunné, větrné místo?, 5.10.2013
Růže v kombinaci s tou levandulí by vypadala také hezky. 
Rajčata odolná k praskání plodů, 26.9.2013
V těch květináčích mám pouze kompost takže jsem je už nepřihnojovala a teď posledních deset dní do nich dost pršelo. Rajčata na záhoně mám na dvou místech a 5 sazenic vzadu u plotu tam nebyly skoro zalívané a zemina nic moc nebylo pro ně místo.... celý příspěvek >
Rajčata odolná k praskání plodů, 20.9.2013
Vím, že letos tady hodnotíte sezónu rajčat a v diskuzi rajčata 2013 taky je sem tam zmínka o odrůdách odolnějším k praskání plodů ale přesto jsem se rozhodla založit novou diskuzi. Letos rajčata při venkovním pěstování vlivem počasí praskají víc než... celý příspěvek >
Zelí praská a hnije, 11.9.2013
Zelí má už tvrdé hlávky a nadbytkem vody hlávka praskne pak se dá ještě zpracovat ale po, pár dnech začne hnít. Na podzim po vydatných deštích se to stává.
Jak zvýšit výnosy brambor, 6.9.2013
Před pár lety jsem zasadila po česneku lošké brambory co jsem našla zapadené při úklidu sklepa, takže žádná sadba. Je pravda že bylo koncem léta trochu více srážek a nebylo takové teplo, úroda byla vcelku dobrá sklízela jsem koncem října, brambory... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika