Příspěvky uživatele - 176.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Před časem jsem dostala tuto půdokryvnou rostlinku, 19.8.2013
Bude to asi nějaký druh rozchodníku, je jich hodně a jsou dosti odolné.
Pnoucí špenát, 16.8.2013
Pod názvem pnoucí špenát se prodávala rostlina tuším se jmenovala Bazela Rubra její listy se daly zpracovat jako špenát měla jsem ji je to asi 10 let. Žádný zázrak to nebyl spíš taková rarita, ono když se to vezme jako špenát se dají zpracovávat... celý příspěvek >
Kosatec - uskladnění, 9.8.2013
Pokud to budete přesazovat už letos tak je založte do nádob-květináčů s popisem odrůdy dejte do stínu nebo do světlého sklepa a co nejdříve vysadit zpět. Kosatce se přesazují v červenci, ale i na podzim to jsou schopny zvládnout pokud do zimy stačí... celý příspěvek >
Zakrnělé trvalky, 8.8.2013
Pokud by to byla viróza tak vyhodit, ale může to být následek současného počasí je velké horko a i když zaléváte tak některé rostlinky prostě jen udržujete a nerostou.
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 20.7.2013
Zatím   mě nakvetla první Hokaido, ostatní nemají ani náznak květu začínají se pomalu plazit některé nevzešly nebo je udolala zima na jaře ještě koncem května jsem dala do kelímků pár semínek tak uvidím co z nich bude. Cukety jsem tento týden... celý příspěvek >
Jahody Elsanta, 20.7.2013
Tu Pandoru mám je to výborná pozdní jahoda ještě teď sbírám jahody. Letos mám poprvá Kamu kvůli její ranosti je světlejší a docela dobrá, první jahody chutnají nejvíc. Dita se mi také osvědčila. Karmen má moc dobré jahody, ještě mě dříve zaujala... celý příspěvek >
Pochlubte se květinami, 14.7.2013
Jak dlouho ho máte, mě slíbila jedna kamarádka zahradnice odkopek, odnožujejim v zámeckém parku a pokaždé ty vyhnané odkopky posečou. Já jsem si ho tam všimla už jako dítě pracovala tam moje maminka, zdál se mi moc zvláštní jméno jsem tehdy neznala,... celý příspěvek >
Azalka, 13.7.2013
Je to asi ouškatost azalek, napadené výhony odstříhnout a spálit, ošetřit postřikem Dithane.
Pochlubte se květinami, 13.7.2013
Ta fotografie před růžemi je sazaník?
Stěhování záhonu s jarními cibulovinami, 13.7.2013
Cibuloviny které zatáhly krokusy, hyacinty, tulipány, minitulipány, ladoňky, sasanky nechte na suchém větraném místě do podzimu pak vysaďte konvalinky, bledule, sněženky přesaďte hned obtížně se uchovávají do podzimu, petrklíče a jiné zelené rostliny... celý příspěvek >
Mrkev jde do květu, 13.7.2013
Opravdu nemá nikdo letos mrkev Nutri-red? Zaujala mě její barva, ale proč jedna roste do květu a druhá ne. Tedy zatím ne, ptala jsem se u výrobce, ale zatím mi neodpověděli.
Nemoc paprik, 13.7.2013
Letos ty výkyvy počasí dělají se zeleninou divy, to hnědnutí u stonku není žádná nemoc takto zabarvené bývají stonky u paprik nějaký list také občas spadne. Zkuste papriky přihnojit za horka dobře větrat a zalívat. Myslím, že by se měly spravit... celý příspěvek >
Mrkev jde do květu, 8.7.2013
Koupila jsem si novinku mrkve Nutri-red, dnes mi kolegyněv zaměstnání sdělila, že jí tato mrkev jde všechna do květu jiná odrůda jí to nedělá. Já jsem ji letos sela později asi o 3-4 týdny než ona kolem 10. května. Zatím u své mrkve nic nepozoruji.... celý příspěvek >
Česká rajčata, 5.7.2013
Oranže jsem měla bylo výborné zajímavá barva a chuťově se podobala masitým rajčatům, pokud se nechala přezrát tak brzo zmoučnatěla dá se i sušit. Zlatavu mám letos poprvé zatím má první malé plody, je to krásná robusní rostlina, má tmavě zelenou... celý příspěvek >
Melounoviště 2013, 3.7.2013
To mě zbyly jen dvě sazenice tak jsem jednu nasadila na hromadu přesítého kompostu a druhá se za podobného větru jako je dnes ulomila, ale ta na tom kompostu docela jde na tu bídu tak uvidím tam jsem postavila zábranu proti větru. skleník bohužel... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika