Příspěvky uživatele - 176.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou popínavku vybrat na obrost torza stromu?, 12.4.2014
než vyroste můžete si tam vysadit nějakou letničku, břečtan snáší dobře stín, navíc je jeden z mála stálezelených a vypadá i v zimě velice dobře. taková povíjnice ho může aspoň v létě zestat než se vyšplhá do patřičných výšek
Co je to za kvitko?, 9.4.2014
měl by to být Snědek
Rajčata pro sezónu 2014, 6.4.2014
Máte někdo zkušenost s odrůdou Summer cider oranžové rajče a Andine Cornue paprikové rajče. 
Moje nové tekvice 2014, 6.4.2014
lunga dinapoli jsem měla loni prvním rokem zabrala hodně místa měla dlouhé šlahouny sklidila jsem tuším jen dva plody musela jsem některé dýně přesívat bylo studené jaro. Chutově byla lepšíta uskladněná vlistopadu konzumovaná Použila jsem ji na... celý příspěvek >
Moje nové tekvice 2014, 10.2.2014
Ty Hubbardy mají na dobrasemena cz tři druhy. Letos chci spíš vyzkoušet který druh mi bude vyhovovat mám recept na dýňový chlebíček zkoušela jsem dýňový perník dýni na způsob leča. Dýňové pyré jsem přidávala do polévky na mřížkový koláč půl na půl s... celý příspěvek >
Moje nové tekvice 2014, 7.2.2014
 Začínám přicházet dýním na chuť a zkouším nové odrůdy Loni to byla výborná Lunga di Napoli, Hokkaido už pěstuji pravidelně. Letos jsem si objednala Sweet Berry, Green Hubbart, Blue Hubbart, Blue kuri-modré hokkaido a Cream the Crop. Bohužel mi... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 4.1.2014
Luštěnice trnitá zajímavá letnička loni dorůstla do impozantních rozměrů asi to bylo tím počasím kvetla mě ještě koncem září.
Sklizeň rajčat 2013, 31.12.2013
Co je to za odrůdu? Já jsem poslední dozrálé doma konzumovala v listopadu a to odrůdu Taiko.
Paprika do severných oblastí, 30.12.2013
Mě docela překvapila Vlasta. Amy jsem zkoušela taky není špatná, letos byl na papriky venku horší rok. V květináči ale byla úroda větší než na záhoně. Skleník ani foliovník nemám tak zkouším pěstovat rajčata a papriky v nádobách.
Gladioly, kde objednáváte nové odrůdy?, 30.12.2013
Já kupuji nové odrůdy u lukon bulbs a zatím mě nezklamali, pouze jednou mi došla jiná odrůda, ale vzhledem k tomu žetam objednávám léta a jindy bylo vše v pořádku tak jsem to neřešila. Mají tam velký výběr každý rok novinky a ceny jsou přijatelné.
Terasa na západ, 30.12.2013
Ty muškáty vám tam určitě porostou navíc si můžete vybrat z převislých polopřevislých, některé jsou okrasné listem některé voní po citrusech nebo mátě dokonce říkají, že odpuzují komáry. poroste vám tam gazánie, šrucha,argyranthemum-pařížská... celý příspěvek >
Terasa na západ, 28.12.2013
Záleží jestli chcete pouze přes sezönu od jara do podzimu nebo celoročně. 
Kalfas jako květináč - zdravotní hledisko, 16.12.2013
Mám v kalfasu zasazen fíkovník ale přiznám se o uvolňování látek do půdy jsem nepřemýšlela chtělo by to dotaz výrobci. Já mám ten fíkovník v kalfasu už přes 10 let béz nějakých viditelných změn na nádobě to plastové květináče vlivem povětrnostních... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 16.12.2013
To pěstování v nádobách múžu jen doporučit stejná odrůda na záhoně i v nádobě navíc v jedné lokalitě u domu a na zahradě asi 50-100 metrů od sebe na záhoně praskala a v nádobě jsem pohodlně sklidila do posledního rajčete, sklizeň byla ranější jen... celý příspěvek >
Vánoční hvězda a spol, 20.11.2013
Ze zkušenosti vím, že nemá ráda průvan taky mě jednou zhodila listy protože jsem ji přemístila na širší parapet, ale bohužel příliš blízko okna kterým jsem větrala.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika