Příspěvky uživatele - 16.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zkušenost se sekačkou MTD 395 SPO, 20.5.2016
Dobrý den, vlastním sekačku MTD spk 53 hw. Nedoporučuji koupi tuto značku, protože dostupnost náhradních dílů je velice špatnýá, servisy nikde. Již bych tuto značku nikdy nekoupil. Jen se snaží podávat, ale zajistit následnou podporu nezvládli.
Rosarium HK 2015, 25.6.2015 Obsahuje fotku
Tahle byla také zajímavá - květy tvořily bílé kouličky. Název nebyl uvedený
Rosarium HK 2015, 25.6.2015 Obsahuje fotku
Mě uchvátila pnoucí růže, která je nastálo u zdi proti vchodu a to tím, jak bohatě kvetla. Jedna posuzovatelka mi říkala, že se jmenuje Rudolfina.
Měření kvasu, 16.12.2013
Neidříve jsem použil kvasinky Vínka.Udělal jsem pomocí kompotu zákvas a zjistil jsem že tyto kvasinky jsou mrtvé-zákvas ani po několika dnech nekvasil (v kuchyni v teple).Proto jsem potom použil klasické droždí za 2kačky v sámošce.Mě se však jedná o... celý příspěvek >
Měření kvasu, 16.12.2013
Myslím že diskuzí o odpeckování ovoce se diskuze poněkud odklonila od původního vlákna-měření kvasu.Mám dva a půl měsíce založený švestkový kvas.Nádoby jsou ve sklepě kde je současná teplota 15st.C.Před třemi týdny jsem poprvé měřil cukernatost... celý příspěvek >
Jaká je to choroba?, 3.7.2013 Obsahuje fotku
Zdravím a rád bych se zeptal, co je přesně to co mám teď na hroznech Solarisu (viz přiložené foto). Je to jen na hroznech a trošku na výhonech, listy jsou OK. Je to padlí, plíseň, nebo co to je a co s tím můžu teď ještě dělat? Jestli už není... celý příspěvek >
Cena za realizaci zahrady, 19.6.2013 Obsahuje fotku
Ahoj,  netušíte někdo v jakém cenovém rozmezí se může pohybovat kamenitý pruh s lávkou o délce cca 7 metrů jako je na jedné fotce a pak ta oáza klidu na druhé fotce? Díky za odpovědi.
Projekt na zahradu - kolik stojí?, 19.6.2013
Když už jsme u toho doporučování, já mohu doporučit pana Špičku. Velmi sympatický, rozumí tomu co dělá a jeho firma nabízí vše od projektu až po realizaci... tzn. je jen na domluvě co vše budete potřebovat. Zajímavý bude ale spíš pro ty zvás co... celý příspěvek >
Jmelí, 24.1.2013
Já jich viděl v sobotu 7, byli jen 10m od domu na dubu s ochmetem ale než jsem stačil vytáhnout foťák tak byli pryč.
Jmelí, 13.1.2013
Dobrý den, Také gratuluji k pozorování Brkoslavů, u nás od 30.12 nebyli. Také sleduli birds.cz jak jich tam pozorují. Na jabloni mám pověšené různé bobule a jablka abych je nalákal, je tam plno jmelí a z druhé strany domu máme dub s ochmetem.... celý příspěvek >
Jmelí, 9.1.2013
Tak na Habru jsem ho viděl na jednom docela dost. na některých hostitelích se vyskytuje velmi vzácně a to i místech kde je jmelí běžné. Buďto tito hostitelé již získávají rezistenci anebo jmelí z nějakého důvodu nevyhovují. Jsou to břízy,... celý příspěvek >
Jmelí, 9.1.2013
Tipuju že to byl hloh prorostlý šípkem nebo i samotný hloh ten má na podzim také červené plody a také píchá. Na šípku se mi sice podařilo vypěstovat malou rostlinku ale někdo ho uřízl dříve než se vyvynulo pořádně. Brkoslavové kteří požírají jmelí... celý příspěvek >
Jmelí, 9.1.2013
My máme jmelí na jabloni v květináči, není problém borové pěstovat na borovici a jedlové na jedli v květináči. Jedlové roste i na korejské jedli a borovivé na kleči a na černé borovici. Problém je s uchováním v zimě protože v květináčích... celý příspěvek >
Jmelí, 8.1.2013
No nevím oni ty jedne silně napadené jmelí už moc jako jedle nevypadají. Potřeboval bych vrtulník a proletět se nízko nad lesem s borovým jmelím kde se vyskytují i smrky. U nás u Hradce Králové je právě jedlové i borové jmelí v jednom lese takže... celý příspěvek >
Jmelí, 8.1.2013
Ano ano už jsem na ten článek narazil, chtěl jsem kontaktovat i autora ale bez úspěchu. Sám jsem byl v Heřmanově Městci několikrát a našel jsem tam jmelí na 21 hostitelích. V Heřmanově Městci je to fakt zajímavé, tam je právě ochmet a jmelí... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika