Příspěvky uživatele - 16.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vylomený výhon révy, 16.5.2010
Mám od jara nově zasazenou révu, několik sazenic, mají už asi 10 cm výhonky. Tam kde jich bylo více, tak jsem je vylámal a nechal jeden nejvhodnější (nejsilnější a nejvzpřímenější) pro zapěstování budoucího kmínku. Vedle révy jsem... celý příspěvek >
Nová réva Cerason, 7.5.2010
Zdravím do diskuse a zasílám popis co jsem od jednoho pěstitele obdržel já, tak ať se Vám lépe rozhoduje: CERASON Mi 5-100 /Frankovka x Svatovavřinecké./ x / Merlot x Seidel 13.666/ Středně bujného růstu, středně husté až husté... celý příspěvek >
Krystal - rada, 20.4.2010
Je to prostě fakt těžké rozhodnout se pro 4 odrůdy, když je tolik různých možností výběru odrůd a každá nabízí něco. Od stolního vína prostě každý většinou čeká co největší bobule, obrovské hrozny, odolnost proti chorobám, mrazuvzdornost,... celý příspěvek >
Krystal - rada, 20.4.2010
Tak díky, stejně už bych to asi nechal. Budu dělat kratší tažně s menším počtem plodných oček a třeba tou redukcí budou zase kvalitnější hrozny v menším počtu, uvidíme. Stolní odrůdy se chystám dát na pergolu, uvažuji o Vostorgu, Arkadii, Aročnyj,... celý příspěvek >
Pinus densiflora Pendula (borovice hustokvětá), 8.4.2010
Zajímalo by mě jestli máte někdo zkušenost s pěstováním Pinus densiflora Pendula neboli Borovice hustokvětá převislá. Vloni jsem si ji koupil a na podzim zasadil, je asi 70 cm vysoká a má moc hezký tvar. Má nažloutlé jehlice (měla je... celý příspěvek >
Jmelí, 30.3.2010
Tak to jsem byl já. Už to za vzácnost nepovažuji a pořád se mi líbí a jablek má i přes jmelí fůru. Jen místo šílených vlků mi roste na jabloni jmelí.
Stolní odrůdy, 28.3.2010
Jaké máte zkušenosti s popsanými odrůdami Malverina a Dornfelder? Děláte z nich i víno, nebo je máte jen na jídlo? Kdy zhruba dozrávají? Díky za veškeré info...
Prodej sazenic - Krausovi Mělník, 21.3.2010
Jak jste s tím Hibernalem spokojený? Kdy Vám dozrává a děláte z něj víno, mám o něj též zájem, tak by mě zajímali Vaše zkušenosti (úroda na keř, chuť, cukernatost,... popř. ošetřování...) Díky...  
Nejlepší stolní a moštová odrůda révy - kvíz?, 18.3.2010
Tady opět autor, jasný, v klidu, je to diskuse. Příspěvek začíná nabírat na obrátkách a už má i dost připojených reakcí, takže já jsem spokojený, že to vzbudilo zájem, i když opět konstatuji, o hodnocení révy, jsem se tady... celý příspěvek >
Nejlepší stolní a moštová odrůda révy - kvíz?, 14.3.2010
Opravdu velmi zdařilý přehled se subjektivními zkušenostmi. Stejně ale nevím jaké 4 odrůdy si mám dát na pergolu, aby byla atraktivní barevně i odrůdově. Hlavně moc nechci, aby se stáhli k pergole vosy, když tam budeme mít posezení. Myslel... celý příspěvek >
Nejlepší stolní a moštová odrůda révy - kvíz?, 13.3.2010
Otázka pro všechny pěstitele a nadšence. Napište pro zajímavost s jakou odrůdou máte ty nejlepší zkušenosti se zohledněním všech možných kritérií (atraktivita, velikost, barva, chuť, odolnost, atd. hroznů) - stolní odrůdy. No a... celý příspěvek >
Odrůdy vhodné na pergoly, 22.2.2010
No myslel jsem si to, ale abych nakonec nemusel chodit se štetečkem a opylovávat každý květ sám:-) No nic, pište další náměty, rady apod. jak nejlépe pěstovat, stříhat atd. révu na pergole. Máte ještě někdo nějakou vhodnou odrůdu, ať mám nad čím... celý příspěvek >
Odrůdy vhodné na pergoly, 21.2.2010
Poraďte mi prosím někdo co nejrozumější odrůdy na pergolu, myslel jsem si na Vostorg, Prim, Nero... Chtěl bych nějaké zajímavé odolné (po všech stránkách) a úrodné odrůdy - cca 3-4 odrůdy. Jsou vhodné i moštové odrůdy na pergoly -... celý příspěvek >
Kdy přesadit nevhodně vysázenou révu?, 10.2.2010
Tak děkuji za vyčerpávající odpověď, moc jste mi poradil, nějak to zkusím zmáknout, jinak sazenice mám nějaké od Krause z Mělníka (byli v kontejnerech) a nějaké od pana Plačka z Dyjákoviček u Znojma. No snad mě všechny vyraší ať... celý příspěvek >
Kapia, odrody a sposob pestovania, 9.1.2010
Venku se dá pěstovat kapie Rafaela od firmy Sema a Karpia od firmy holandské Seminis.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika