Příspěvky uživatele - 16.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůda rajčete, 9.1.2010
Chuťově nejlepší je rajče datlové od firmy Moravoseed, ale nemají semena. Z rajčat 100-120gr je chuťově nejlepší Pedro F1. Nevýhoda, že je polorané atak venku dozraje maximálně 6 vijanů.Ranější je Dagmar F1.Testujeme pro firmy asi 100odrůd rajčat,... celý příspěvek >
Semena ze zahraničí, 9.1.2010
Semena zeleniny zahraničních firem lze sehnat i u nás. Nevím, o co by se jednalo, ale máme zastoupení holadských firem, německé, dánské, francouzské,japonské i všech českých.Ale pozor, ne všechny odrůdy u nás vyrostou.
Odrůda vinné révy Klavora, 6.12.2009
Díky moc za informace, opravdu jsem o této odrůdě nemohl nic najít. No uvidíme co z toho vyroste (dám pak vědět:-)). Dozrávat bude asi celkem brzy, jak jsem pochopil. Mějte se Petr F.
Odrůda vinné révy Klavora, 6.12.2009
Zdravím, nevíte někdo něco o bílé moštové odrůdě Klavora, nebo máte s touto odrůdou nějaké vlastní zkušenosti? Mám pár sazenic z Mělníka a chtěl bych vědět nějaké bližší info - např. - z jakých odrůd a kdy vznikla, kdy dozrává a... celý příspěvek >
Rezavění thůjí od kmínku, 30.11.2009
Ano, to je normální jev, jen se zapařují uvnitř, nám ovšem schnou od větviček, pak opadají a celá thůje zajde. Už jsme přišli o několik a nevíme co to je. Stříkáme je proti rzi a přihnojujeme hořkou solí. Vždy se zazelenají a pak znovu dokola.
Hnojení a přezimování mladé vinné révy, 29.11.2009
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaké máte zkušenosti s hnojením révy. Když jsem nyní před zimou vysadil révu (z kontejnerů) má cenu ji vůbec hnojit nebo naopak? Myslel jsem třeba hrstkou cereritu k sazenici nebo tak něco. Mám révu nějak... celý příspěvek >
Sázení révy a první řez na kmínek, 28.11.2009
Dobrý den, prosím o radu... budu ještě nyní vysazovat révu a nevím jak a přesněji kdy mám provést první řez. Chtěl bych jednou mít kmínek cca 0,8 vysoký a poté řezat na dva tažně (to už zvládnu). Když zasadím sazenice nyní... celý příspěvek >
Odrůdy meruněk, 30.10.2009
Karolu, maďarskou a velkopavlovickou nekupovat.  Vecot je super-odolnost proti mrazu, apd
Odrůdy meruněk, 30.10.2009
Bergeron zraje kolem 3.8   a uzraje úplně vždycky. Karola odrůda lechce napadnutelná šárkou a spolu s Velkopavlovickou se hodí do nejteplejších oblastí na Moravu apd.
Cedr himalájský (Cedrus deodara Golden Horizon) - zima, 25.10.2009
Velice děkuji, za myslím, nejen pro mně cenný příspěvek jak pěstovat tento druh jehličnanu. Toto je přesně reakce kterou jsem chtěl, tj. od někoho kdo má osobní zkušenost s pěstováním Cedrů. Ještě jednou díky a jen na okraj, jak je teď asi velký... celý příspěvek >
Cedr himalájský (Cedrus deodara Golden Horizon) - zima, 25.10.2009
O tomto Cedru se už napsalo hodně, každý má ale trošku jiný názor. Ale ještě si klidně rád přečtu další názory. Zasadil jsem nyní tento Cedr, byl v kontejneru a má výšku asi 80 cm. Vypěstovaný byl zřejmě v našich podmínkách - žádný... celý příspěvek >
Výsadba thují Smaragd, 25.10.2009
Určitě bez obav sázejte, je to ideální čas, thůje se krásně chytí, přes zimu ještě částečně zakoření a na jaře Vám hned příjemnou sytě zelenou barvou obrazí, no a na konci léta budete mít min. 20-30 cm přírustek, doporučuji... celý příspěvek >
Smrk pichlavý (stříbrný) - barevnatost jehličí, 25.10.2009
Mám takový možná zvláštní dotaz. Dělám letos okolo RD zahradní úpravy a koupil jsem si tři malé smrky pichlavé, přesněji Picea pungens Glauca Globosa a udělal jsem z nich takovou skupinku. Zdá se mi, ale když je... celý příspěvek >
Jabloňové jmelí, 20.3.2009
Kdybych sel jenom jmelí, já jsem nasel na duby i ochmet evropský a na ochmet evropský jmelí protože to na dubech neroste.. Bude po mě v naší obci hodně dlouhá památka, možná i miliony let. Ale není toho mnoho a tak se u nás zatím nic... celý příspěvek >
Jabloňové jmelí, 26.12.2008
Jmelí je jen poloparazit a asimiláty zřejmě nepředává do hostitelského stromu. Mám na jabloních tak 20 rostlin jmelí a některé každoročně vyřezávám na vánoce ale koule jmelí na vrchu koruny nechávám pro okrasu protože u nás jmelí... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika